Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Két oszt. Társam eléggé...

Két oszt. Társam eléggé lenéz/semmibe vesz akikkel régebben nagyon jó kapcsolatom volt. Hogyan tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondogatják hogy béna vagyok (gèpes jàtékok). Ezzel alapjába véve nem lenne gond viszont mégis annyira rosszul esik.. Régen tök jól elvoltunk és nem tudom mi történt velük. Ma játszottunk és megvert vagyis nem tudom hogy ezek után mit össze fognak cinkelni.. Már meg se hallgatnak, nem birok velük beszélni se. Bármit csinálok egyből elkezdik a cinkelést. 15/F
2013. jan. 9. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

keress olyat, amiben megvered őket

ha meg nincs, akkor tényleg béna vagy :D

2013. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt meg nem értékelik.. Csak azt amiben ők jók. Azért köszi:)
2013. jan. 9. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ha valaki ezért lenéz/semmibe vesz, akkor nem tudom

ezt még haverok sem csinálják

2013. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne foglalkozz velük... Most komolyan egy gépes játék miatt érzik olyan fúdeszellőnek magukat? Ennél óvodásabb dolog nincs is!

Ha vannak más barátaid, inkább foglalkozz velük. Ha nincsenek, vagy mégis ragaszkodsz ahhoz a két gyökérhez ( én azt is megértem,jártam már hasonlóképpen) akkor te meg azért nézd le őket,mert ennyi eszük van.. Attól talán észreveszik magukat :) Remélem helyrejön a dolog :)

2013. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogadom! :)
2013. jan. 25. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!