Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy jobb...

Mit csináljak, hogy jobb legyen a kapcsolatom vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és van az osztályunkban több klikk. Én egy 4tagú csoportba tartozok. 4 lányról lenne szó. A legjobb barátnőm a padtársam, aki az utóbbi időben nagyon megváltozott rossz irányba. Nem tanul, cigizik, flegma, felesel a tanároknak, nem törődöm..Teljesen kifordult önmagából. Rendkívül gyerekes lett és a feszültség közöttünk egyre inkább nő. Én órán szeretnék figyelni és többször rászólok, hogy legyen picit csendesebb, megsértődik. Szünetben már kerülget, engem már nem is hívnak sehova. Próbáltam vele erről beszélni, de képtelenség..azt mondja velem van a hiba, hogy nem alkalmazkodok. Barátkoznék másokkal is, de már megvannak azok a bizonyos baráti körök és nem akarok senkire se rátapadni..



2012. okt. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő ettől érzi nagylánynak magát. Barátkozz másokkal, nem kell rögtön puszpajtásoknak lenni, de osztálytársak vagytok könyörgöm, nem fogja letépni az arcod, mert hozzászólsz. A másik két lánnyal mi van?
2012. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik két lány is ugyanezt csinálja..
2012. okt. 18. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor keress új barátokat.
2012. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem erről az a véleményem, hogy a barátnőd most ért abba a bizonyos "lázadó korszakba". Ez igen nehéz, de ha egyszer mikor épp úgy látod jobb kedve van vagy normálisabb igenis ülj le,és beszéld meg vele nyugodtan. Szerintem az sem baj ha elmondod neki erről a véleményedet( a cigizésről meg ilyenek) Ha megsértődik, vagy elmegy és ezt több napig nem látja be akkor új barátokat, klikket kell keresni. Szerintem ha odamész valakikhez biztosan megértik majd... Ja, és egyszer még ha sajnos már talán későn is rá fog jönni a a barátnőd, hogy anno neked volt igazad.
2012. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!