Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok megbízható aupair...

Tudnátok megbízható aupair céget ajánlani, ami francia nyelvterületre is közvetít aupaireket?

Figyelt kérdés
Franciaországba, Belgiumba, Luxemburgba vagy Svájcba szeretnék menni auperkedni, ehhez keresnék olyan céget ami tényleg megbízható. Ha tudtok ilyet lécci írjatok!!!!

2013. jan. 12. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

készítsd magadnak profilt az aupair-world.com-on, ez a legnagyobb és legmegbízhatóbb au pair honlap és ráadásul ingyenes! Állítsd be ezeket az országokat uticélul, írj egy kis szöveget magadról, és tölts fel pár képet.

Ebben a honlapban az a jó hogy te is kereshetsz személyesen családokat, és írhatsz annak aki szimpatikus, illetve akinek te vagy szimpaikus tud írni neked.

Nagyon javaslom, hogy ha van egy család aki jónak tűnik nagyon sokat e-mailezz vele, és SKYPEOLJ VELE! így meggyőződsz róla, hogy nem átverés a család (egyébként nem gyakori) és meglátod hogy tényleg kedvesek-e. És mindent kérdezz meg, mielött kimész, ne maradjon olyan dolog amit nem tudsz (pénz, feladataid, hány órát dolgozol, MINDENT kérdezz meg, nem ciki, és nagyon megjárod ha valami tisztázatlan marad)

2013. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek bár én megkérdeztem egy tök jónak tűnő családot, hogy milyen házimunkákat kéne végeznem pontosan. Erre a nő kissé felháborodottan írta hogy ő elég sokat fizet és a jelenlegi au pairje megcsinálja a takarítást is. Megírtam neki, hogy én csak pontosan tudni szeretném az elvárásaim erre ő megszakította a beszélgetésünk. Úgyhogy mostmár én is óvatosabb vagyok, most meg nagyon úgytűnik hogy bele futottam egy kamu családba nagyon nem akarnak skype-zni...úgyhogy most felvettem egy közvetítővel a kapcsolatot vannak olyanok akiknek a csak a család fog majd fizetni érdemes a közvetítők feltételeit is megnézni nehogy lehúzzanak 200 vagy több ezer forinttal
2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!