Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem egy netes...

Tudnátok nekem egy netes francia szótárat mondani, ami megbízható, és a névelőket is kiírja?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
sztaki szótár. nem vagyok franciás, de mindegyik után írja, hogy m. vagy f., gondolom az jelöli a nemet.
2012. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, a sztakit én is ismerem, de őszintén szólva nincsenek vele túl jó tapasztalataim. Én német szótárazásra próbáltam használni egy ideig, arra nem nagyon vált be, mondjuk az már nem kezdő szint volt, az igaz.
2012. márc. 15. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétnyelvű szótárban sajnos nem tudok ilyet, de egynyelvűben nagyon jó és megbízható a Trésor de la langue française: [link]
2012. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!