Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt mindenki ennyire tökéletes?

Itt mindenki ennyire tökéletes?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorikerdesek.hu-n mindig azt látom (főleg tiniknél) , hogy azt írják , hogy "Gazdag vagyok,szép vagyok,teljesen kitünő vagyok,kedves vagyok"

Nem hinném ,hogy ez minden esetben igaz...Merthát a mai tinik..:P

Én beismerem nem vagyok kitűnő,néha rám jön a 5 perc és akkor nagyon idegesítő vagyok..stb..stb


2009. aug. 29. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én meg sem közelítem.

nem vagyok szép.

nem vagyunk gazdagok... :/

kitünő sem vagyok, osztálytismétlek. :/

kedves? már akivel. barátokkal, és Apuval. =)

16/L

2009. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs karikás ostorom, nem vagyok betyár, és nem hordok bő gatyát.

Nem vagyok gazdag

nem vagyok izmos

nem vagyok jóképű

nem vagyok mázlista


De ennek ellenére, még lehetek majd valami. Időm van :).


13/f

2009. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én gazdag vagyok. (komolyan)

az hogy szép vagyok az nem biztos. Mondták már hogy helyes vagyok, de még sincs barátnőm

Nem vagyok teljesen kitűnő. (Tanulmányilag sem, de jó tanuló vagyok)

Kedves meg csak azzal vagyok akit szeretek

16/F

2009. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem vagyok gazdag, de szép vagyok.

nem vagyok kitűnő, de jó tanuló vagyok.

az viszont igaz rám hogy kedves vagyok :)

2009. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szép vagyok? Ez igaz, szerénytelenség nélkül, sokan mondják. Nem vagyok elszállva magamtól, de van egy egészséges önértékelésem.

Gazdag lennék?? hááát... az enyhe túlzás. Örülünk a családdal, ha kihúzzuk hó végéig:/

Teljesen kitűnő vagyok? Hááát... túlzás:S Vannak hibáim, nem is kevés. De hát kinek nincsenek?:) A sulira kivetítve pedig közepesen jó vagyok.

Kedves vagyok? Néha igen, néha nem. Akit szeretek, azzal próbálok mindig kedves lenni, néha viszont kiborul a bili és akkor egy perszóna leszekXD

Szóval kijelenthetem, hogy én semmiképp nem vagyok tökéletes, de nem is akarok az lenniXD

2009. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baj, ha elégedett magával az ember?
2009. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis.Naná , ez az oldal anonim , mindenki azt ir amit csak akar.Kiváncsi lennék én azoka a szép emberekre..
2009. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem vagyok tökéletes: túl büszke vagyok az agyi képességeimre és néha lenézem azt, aki nem érti meg vagy nem látja át azokat a dolgokat, amiket én is, mindenkivel kritikus vagyok, de szerencsére magammal is (rettentően szégyellem magam, ha valamiben tévedek,de elismerem)

nem vagyok gazdag, de szerintem nem ettől függ, ki milyen ember

szép az arcom és a hajam, de dagi vagyok,ami elrontja az egészet...viszont nem zavar, mert már több mint 2 éve van egy szerető vőlegényem

sokmindenben tehetséges vagyok(rajz,írás,ének,tánc...stb), de sajnos pont olyan dolgokban vagyok tehetséges, amikkel semmire nem megyek az életben

a matektudásom egyetemista létemre gyalázatos...nem tudok két egyszerű számot összeszorozni vagy összeadni, ezért lehetséges, hogy a bolti eladók előszeretettel vernek át, mert csak otthon veszem észre a hiányt a sokadik átszámolásnál

mindig ítélkezem mások fölött és azokkal, akiket rossz embernek gondolok, gonosz vagyok (nem tettleg,vagy szóban,hanem pl kinevetem, ha valami rosszat hallok róla)

de ezt ellensúlyozza az, hogy nincsenek előítéleteim és szívesen beszélgetek először bárkivel, csak azután alkotok véleményt (pl egyszer sokat kellett várnom a vonatra és volt ott egy cigány, akitől nagyon megijedtem, mikor elkezdett közeledni felém...aztán beszélgetni kezdett velem és még meg is kedveltem...utána valahányszor láttam a megállóban integettünk,hangosan köszöntünk egymásnak)


hirtelen ennyi jut eszembe a jó és a rossz tulajdonságaimról...köszi, hogy kitölthettem őszinteségi rohamom :D

2009. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!