Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért van hogy mindenki tökélet...

Mért van hogy mindenki tökéletes akar lenni, és a belsö már nem számit? Baj, ha normálisabbnak tartom ( fogyatékos-de szeretetre méltó) embereket?

Figyelt kérdés
sziasztok. igazábol egyenesen utálom a nyavalygos pi*ékat,akik mindenen hisztiznek. és nem aakarok én is ilyenné válni. mért az üres barbie baba z elfogadot? sokkal jobban szeretem azokat akik nem nyavalyognak az élet csapásain pedig nekik van böven. ma is láttam egy müsort amibe egy nönek le kellett vágni a lábát, apjának minden fajta agyi baja volt,van egy fogyatékos öcse, anyukája meghalt rákba.de amig élt ugy nevelték hogy ne higye azt hogy a világ neki tartozik. van egy férje és épp egészséges gyereke.mélyen megérintett hogy mondta hogy bármilyen is a családok még mindig jobb és boldogabb mint egy átlagos család. mért van hogy a világban csak a gazdagság és a külsöségek számitanak? mi a véleményeteke rröl?elöre is köszi:)
2010. aug. 4. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert mindenki azt hiszio,ha jól néz ki az mindent elér.ezt is a média érte el.szerintem.én is még csak egy 13 éves lány vagyok,de én nagyon értékelem az életet,és nem tervezem,hogy kis p.csa legyek .
2010. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

mert ilyen elkúrt világban élünk:)

és akármennyire is nem tetszik valakinek, akkor is a média a felelős ezért és főleg a reklámok.mert mindenhol mit sugároznak?azt hogy hogyan legyél tökéletes, hogyan legyél 24 órában fitt és gyönyörű, ilyen legyél-ekkora legyen a melled mert akinek kicsi az már mehet a pi-be, és még sorolhatni lehetne..

és az ember ezt el is hiszi mind.van aki photoshopról szerintem nem is hallott :) na meg a drága kozmetikumokról amik eltüntetik a bőrhibákat.

amúgy is, tökéletes nem létezik.


a beteg embereken sokszor éni s elcsodálkozok. bennük sokkal több az akaraterő , mint a többi átlagos emberben.

és én ezt csodálom bennük.igazán tiszteletreméltóak ezek az emberek!

2010. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem három fajta súlyos betegségem van. Nekem aztán lenne okom panaszkodni mindennap. De nem teszem, élem az életem ahogy tudom. De amikor az ismerőseim közül páran elnyávogják magukat, hogy jaj már megint nem jutottam el a szoliig, a kozmetikushoz. Meg lenőtt a hajam, és így értéktelennek tartom magam. Akkor én csak legyintek. A fene a jó dolgukat, csak ennyi a bajuk?!Meg utálom, akik durkálnak a kajákban, mert ez sem jó, meg az sem jó, meg zsíros, húsos, tejfölös, tonhalas stb. Na annak mindnek a fejére borítanám, akkor lehetne hisztizni. Az én értékrendembe csak az tartozik bele, ha valaki természetesen viselkedik, a hisztérikákat, legtöbbször faképnél hagyom.
2010. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb! A hisztis libáknak most az a legnagyobb,hogy letört a körme,ha holnapután leviszi a vonat a lábát,akkor az addigi életének a gondjai eltörpülnek és akkor az lesz a legnagyobb gondja.Vagy megbír küzdeni vele vagy nem.

A külsőség egy érdekes dolog.Különbözőek vagyunk.Valakit az tesz boldoggá,hogy vett egy új Porschet van akit pedig az,ha a kisfia ránevet.Mindenkinek mást jelent a boldogság.Aki csak a külvilágnak él és olyan élet látszatát kelti,amiben valójában nem boldog,de másnak úgy tűnhet,az hülye.Nincs értelme másoknak élni,másoknak megfelelni,ha közben a saját életünket egy rakat szerencsétlenségnek érezzük.

Visszatérve a fogyatékos emberekre.Őket sem kell bálványozni,mert ez nem érdem,hanem állapot.Köztük is van gonosz,utálatos,nagyképű és persze az ellentéte is.Ők is emberek,tele hibával.Az a tiszteletreméltó,ha mindent megtesznek azért,hogy az adott helyzetükből kihozzák a számokra legjobbat.De azt hiszem ez minden emberre igaz!

2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom:) és örülök hogy ti is.amugy én 14 éves vagyok. és nekem is vannak problémáim és falra tudnék mászni mikor a barátnömnek az a legnagyobb problémája hogy ránéznek az utcán, vagy mert én nem tudok menni valahova akor neki én vagyoka hibás -.-
2010. aug. 4. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mert a média azt nyomja már a 10 éves lányok fejébe ha ledobod a ruhád mint body megélhetési szilvia akkor a testeddel elérhetsz mindent plussz h egy vetkőzésért,éjszakáért egy havi két havi fizu összejön persze h inkább megélhetési r*banc akar lenni minden második 13 éves tisztelet a kivételnek mert látja h tisztességes munkával éhen döglik de ha miss tökélyt szabat magából egy gazdag mecénás által és orrbaszájba fhm ben vetkőzik király élete lesz.Plussz nézz körül az Eltén hogy mecénások által végzi el néhány hölgy az egyetemnet,más meg tanulna de nincs miből és nincs gyomra szopókázni a tandíjért.Ennyi, ilyen a világ,felszines .Elméselem a saját sztorimat.ugyan van állásom mégis elmentem két állásinterjúra csupán kutatás célzatán :előszőr normális ruhába normálisan viselkedve biztos tudással elküldtek,másikon mindent kidobtam előadtam ostebenkót felakartak venni ,ennyi.Amúgy nem rég ittjárt külföldi ismerősöm és metrón megkérdezte h ennyi prosti van nálunk, miközben a hölgyek csak melóba indultak fényes reggel.Csak hát nálunk a munkába menet olyan mintha az utcasarokra mennének néhányan.
2010. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mert a média azt nyomja már a 10 éves lányok fejébe ha ledobod a ruhád mint body megélhetési szilvia akkor a testeddel elérhetsz mindent plussz h egy vetkőzésért,éjszakáért egy havi két havi fizu összejön persze h inkább megélhetési r*banc akar lenni minden második 13 éves tisztelet a kivételnek mert látja h tisztességes munkával éhen döglik de ha miss tökélyt szabat magából egy gazdag mecénás által és orrbaszájba fhm ben vetkőzik király élete lesz.Plussz nézz körül az Eltén hogy mecénások által végzi el néhány hölgy az egyetemnet,más meg tanulna de nincs miből és nincs gyomra szopókázni a tandíjért.Ennyi, ilyen a világ,felszines .Elméselem a saját sztorimat.ugyan van állásom mégis elmentem két állásinterjúra csupán kutatás célzatán :előszőr normális ruhába normálisan viselkedve biztos tudással elküldtek,másikon mindent kidobtam előadtam ostebenkót felakartak venni ,ennyi.Amúgy nem rég ittjárt külföldi ismerősöm és metrón megkérdezte h ennyi prosti van nálunk, miközben a hölgyek csak melóba indultak fényes reggel.Csak hát nálunk a munkába menet olyan mintha az utcasarokra mennének néhányan.Én se öltözöm apácának amúgy de munkába reggel nem övszoknyába szoktam menni.PFFFFF.
2010. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
kétszer ment át sorry
2010. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Én minden nyűgömmel és hibámmal együtt tökéletesnek érzem magam, mert tudom, mit akarok és jól érzem magam az egyébként tökéletlen bőrömben. :-)
2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

22.32-teljesen igazad van.

na de nem ám csak a munkahelyre mennek úgy mintha az utcasarokra mennének, hanem így van ez a sulikba is.komolyan mondom 10-ből legalább 9 úgy néz ki mint egy feslett,repedt sarkú rib.@nc.

haladjunk a korral?ez már rég nem normális, hogy ennyi évesen kurv@'nak akarnak kinézni.aztán meg csodálkoznak ha idős emberek vagy ilyen perverz alakok kikezdenek velük, vagy megakarják húzni, és még ők nyafognak.

egyszer az osztályomba németen az egyik csajnak leesett a műkörme és az óra kellős közepén kellett neki keresgélni a műkörmét.mondanom sem kell ,hogy röhögtünk rajta.-.-

2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!