Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan ismerkedési...

Tudtok olyan ismerkedési oldalt ahol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Kimondottan olyan oldalra gondolok, ahol a barátkozásról szól minden, nem pedig a párkapcsolatokról.
2013. jan. 18. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valamit akkor a barátságot legalább ne neten keresd. Annak fizikai alapjai vannak. Az ilyen netes ál-barátságok 99%ban csak időpocsékolás.
2013. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne.Egyáltalán van-e ilyen oldal?!
2013. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl ilyen a turatars.com...

Lehet persze ott is társat keresni, van aki inkább arra használja. De nem az az elsődleges célja, és a legtöbb regisztráltnak sem, hiszen sokan párkapcsolatban vannak, úgy regisztrálnak.

Ott a cél, hogy kisebb-nagyobb csoportok elmenjenek közösen túrázni/kirándulni/biciklizni. Sok baráti társaság alakult már ott. Szerintem ez jó, bár én mostanában nem használom. Ja, nekem is vannak onnan cimboráim.

Az meg már csak rajtatok múlik, hogy kivel milyen szinten barátkozol össze, és milyen egyéb közös programot csináltok.

Persze ez a természetet kedvelőknek való honlap, az mindenképp alapszempont!

2013. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Hát hidd el a normál barátságok sem különbek. Mivel elköltöztem a páromhoz, és sokat vagyunk külföldön, így nem nagyon tudok senkivel beszélgetni. Ezért keresek ilyen oldalt. Ha már én és az a másik valaki is tud beszélgetni, akkor szerintem már megérte :)

Utolsónak köszi :)

2013. jan. 18. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!