Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rockerekel szeretnék barátkozn...

Rockerekel szeretnék barátkozni budapesten valami ötlet?

Figyelt kérdés
rohadtul elegem van az osztálytársaimból mind divat imádók nincs stílusuk mind gazdag barmok álandóan szivatnak mert nem a legújabb nike ban feszítek amikor bör jekiben megyek iskolába le skin headeznek nincs valami ötletetek hogy hogy lehetne barátkozni rockerekel
2013. jan. 11. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Rockerek.hu vagy chat.hu-n a rock vagy Budapest szoba :) ezt tudom online ajánlani, személyes dolgokat sajna nem, nem pesti vagyok.
2013. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyan Győr mellett élek, Győrbe járok suliba, lány suli így nem megszokott ha valaki bakancsban járkál, meg piercinge van.

Csütörtökön védőnőhöz kellett menni. Első kérdései mikor csináltattam piercinget, szüleim mit szóltak, mit szólt ofőm. Illetve iszok vagy cigizek-e és tetkóm van-e 16 éves vagyok. Tetkó nincs, számba piercing van, nem iszok nem cigizek, csak rockot hallgatok így főleg feketében és bakancsban járok.(Mástól nem kérdezte meg hogy cigizik-e vagy alkoholt fogyaszt...:) ) Ismerős megítélés, de ne foglalkozz velük. Chat.hu-n vannak jó fej emberek. Esetleg gyakorin is találkozni ilyennel megfelelő kérdésnél :)

2013. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Chat.hu-t nem ajánlom. Évek óta rossz tapasztalatom van, a 100-ból ha 2 normális, és az sem biztos, hogy rokker-a rock szobába is főleg olyanok teszik a nagyot akiknek vajmi köze a rockhoz úgy igazán. A Rockerek.hu-t viszont ajánlom, ott koncert infókat is megtudhatsz, találkozókat. És a legtöbbjük értelmes ember. ott csak pozitívan csalódtam.
2013. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!