Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen emberről?

Mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt aki a barátnőm, nagyon sznob "márka mániás" csak márkás cuccokba hajlandó megjelenni, de nem gazdag, szóval fogalmam sincs honnan telik ennyi mindenre, és az osztálytársai közül is kiválasztotta a leggazdagabb gyereket és vele lóg folyton. A pasik közül is olyanokra hajt akik tele vannak pénzzel. Az ilyen mit érez? Ti ismertek hasonlóakat?
2013. jan. 18. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom baromi szegény és kisebbségi komplexusa van.
2013. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolom akkor te vagy az egyik gazdag barátnő.


Szerintem kicsit királylány szindrómába szenved, mint a csaj a boltkóros naplója-ban.

2013. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Bárcsak nekem is kevesebb tartásom lenne :) Most nem a törlesztőrészlet fizetésével sakkoznánk...
2013. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok gazdag. Valljuk be nem is nagyon ragaszkodik hozzám, talán ez lehet az oka.
2013. jan. 18. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is adok arra hogy a kevésböl is a.legtöbbet hozzam ki.Márkás ruha leárazáskor nem.olyan.drága.Viszont sohasem keresném.direkt a.gazdag pasik társaságát.
2013. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elnézést a megfogalmazásért de igencsak prostituálthoz hasonló a tevékenysége. nem bírja elviselni a szegénységet. azon sem lepődnék meg ha egy idő után a gazdag papperokra fog hajtani mert ott lesz a valódi jólét. az ilyen azt érzi hogy a pénzért, a jólétért bármit. a továbbiakat hadd ne írjam le mert az már a 18as kategória.
2013. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még annyit hozzátennék hogy évek multán nem ő lesz a többdiplomás továbbtanult osztálytárs.
2013. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem ő lesz! Sokkal inkább ő lesz egy gazdag cégtulajdonos felesége..
2013. jan. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!