Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Sade márki...

Mi a véleményed Sade márki könyveiről?

Figyelt kérdés
Akinek nem tetszik, azt megértem, ez nem szorul magyarázatra. :) De akinek tetszik, annak miért tetszik? Nem provokatívan kérdezem, hanem tényleg érdekel. Izgató? Vagy az, hogy a perverzión túl van valami mélyebb mondanivalója is?
2013. jan. 19. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát én nem a perverzebbnél perverzebb aktusok miatt olvastam hanem a belevitt gondolatok miatt..Vannak érdekes gondolatai meg létfelfogása..Nem azt mondtam hogy pozitívak csak érdekesek..Bár sok gondolatával egyetértek..És ezért is érdekes hogy az ember hall erről az erotomán pszichopata emberről meg a nagyon bizarr írásairól és szerintem néhány gondolatával kábé mindenki egyetértene mégis..Meg sok mindenre jól rávilágít..Engem a gyilkosság legalizálásáról leírt gondolata fogott meg nagyon..Amugy a Justine-t olvastam tőle meg a filozófia a budoárban-t meg a szodoma 120 napját akartam de megnéztem a pasolini filmet a salót ami ezt a könyvet dolgozta fel részben aztán elment tőle a kedvem hogy elolvassam...Amugy ha érdekelnek az ilyen könyvek akkor még a Sobota-tól ajánlom a Kurv@pecért..De amugy nekem ennyi elég volt az ilyen könyvekből.:D Ja meg nézdd meg a Sade Márki játékai című filmet az nagyon jó..Bár kamu az egész szóval az íróval nem történtek meg azok amik a filmben vannak..Csak annyi hogy volt elmegyógyintézetben aztán izélgatott ott egy csajt.:D De jó film nagyon ettől függetlenül..Jajdehosszúlett..
2013. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :) Engem is érdekel amúgy a filozófiája, és meg is rendeltem tőle egy könyvet, de ahogy megjött, láttam, hogy milyen vékony kis füzetecske, és hát kiderült, hogy csak egy kivonat, nem olvastam el előzőleg alaposan az ismertetőjét. Ez a "Juliette története, avagy a bűn virágzása". És persze, hogy csak az obszcén jelenetek vannak benne. :) Azok közül, amiket olvastál, melyik volt az a könyv, amiben a legtöbb gondolat volt, amelyiket úgy tetted le, hogy na, ez adott is valamit, nem csak perverzkedések tömkelege? :)
2013. jan. 21. 01:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a Justine szerintem.. Justine avagy az erény meghurcoltatása ez az egész címe asszem..Amúgy nem valami hosszúak a könyvei.De ebbe azt fejti ki leginkább vagyishát arról szól hogy van ez a Justine aki ugye egész életében erényes meg soha nem megy bele a pillanatnyi örömökbe hanem ugye a magasztos szerelemre vágyik és emiatt szenved ugye tehát hogy örömtelen emiatt..És van a nővére asszem elég rég olvastam aki meg a szajha meg minden rossz meg gátlástalanság de boldog mert azt csinálja amit élvez..Szóval hogy így mi értelme van jónak lenni kábé ez a fő témája..De nagyon rég olvastam tényleg de asszem így ez a lényeg..Aztán a Justine-t kapják el mindenhogyan szóval ja....Érdekes.:D Olvasd el ha gondolod nem drága én asszem 400 Ft-ért rendeltem meg..
2013. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az összes könyve arra megy ki,hogy felállítsa az ember farkát egészen addig,amíg majdnem szétrobban:)

direkt felhúzza az olvasót,aztán hagyja lógni,végül mintegy mellékesen közli azt amiért elolvastál felmeredve 50-100 oldalt.

a juliette-t már régen olvastam,több mint 10 éve,de emlékszem hogy jó volt.

szóval a szexen keresztül ugye de igen komolyan benne van a kíváncsiság és az érdeklődés felkeltése,aztán meg arcul nevet és odaveti az érdeklődés tárgyát haha.

nagy kópé volt.

2015. febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!