Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki emlékszik erre? A mai nap...

Ki emlékszik erre? A mai nap éppen megfelelő arra, Hogy a hangya Holdra szálljon! Szánkba cukorkák repüljenek A varázslat valósággá váljon!

Figyelt kérdés

nagyon régen ezt nagyon szerettem és mostanában rábukkantam és még mindig tudom a szöveget :D ti is tudjátok ? kort és nemet is írjatok :D


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zhmn6..


1:00-nál kezdődik :D de a főcím is nagyon jó :)



2013. jan. 19. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj, de szerettem ezt...
2013. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Áhh, de jóóó!! A szövegre már nem emlékszem, mert nagyon kicsi voltam, de a képek beugrottak:) 22/L
2013. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű de rég láttam az Égbőlpottyant meséket. Szerettem annak idején. A végén a búcsúzó dalt viszont nagyon szomorúnak találtam.
2013. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vége azért szomorú, mert vége a jó mesének :D de nincs olyan nap mióta megtaláltam ,hogy ne énekelném el magamba annyira fülbemászó :D
2013. jan. 22. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát persze, tudatosult bennem, hogy lassan vége a napnak, lövik a pizsit, aludni kell menni. :)

Gyerekkoromban amúgy minden zenét vagy dalt, ami kicsit is nyugisabb, melankolikusabb vagy szomorkásabb volt, én borzasztó szomorúnak és nyomasztónak találtam.

Az eleje annál vidámabb volt. Mármint a mesének. :)

2013. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!