Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gyűlölik Sátánizmus?!

Miért gyűlölik Sátánizmus?!

Figyelt kérdés

Mint Sátánista kérdem a nagyérdemű publikumot!

Egyesek, miért Csak a keresztyének által meghamisított, és elferdített képet képesek csak meglátni, ha felmerül az a kérdés: mi is az, hogy Sátánizmus?!

1: A Valódi és ismétlem Valódi Sátánizmus, már több ezer évvel a kereszténységnek nevezett betegség előtt is létezett. Ugyan, akkoriban még Sátánt és a többi Istent/Démont más nevekkel illették.

2: Ebben a vallásban, nincs vér illetve állat áldozás! Ugyan vannak olyan szervezetek akik magukat Sátánistának vallják, de ők a kereszténység által megalkotott és elferdített Gonoszban hisznek ami egyenlő a kereszténység valódi természetével. (ha valaki nem értené, itt a magyarázat: Kedves keresztények, mivel tudjátok megmagyarázni az elmúlt kétezer év alatt elkövetett vérengzéseket amiket, a ti istenetek nevében követtek el, vagy az inkvizíciót, ami ártatlanok ezreit küldte máglya halálra?) Ezekhez a csoportokhoz általában olyanok csatlakoznak akikben, már eleve ott van a gonoszság, szadizmus, és így keresnek mentséget/okokat a tetteikre. + Ezzel még a kereszténység kezére is játszanak, azáltal, hogy Sátán Atyánk rossz hírét terjesztik!

3: Vannak a divat Sátánisták akikről inkább nem akarok beszélni.

Na a mondandóm lényege az lenne, hogy bárki aki elég erőt érez magában, az jöjjön, és mondja el a saját véleményét a dolgokról, De csak akkor ha hajlandó belemenni egy kis hitvitába. Persze a kulturáltság keretein belül!


2012. febr. 12. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
Mert a hittanórán a pabbácsi azt mondta.
2012. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok sátánista, de sok dologban egyetértek velük. Emellett én is utálom, ha olyasvalaki kezd el gyűlölködni, akinek fogalmas sincs arról, mi az igazi sátánizmus.
2012. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
Hát öcsi mi akkor ellenfelek vagyunk. Ez olyan mint a Fradi és a Loki szurkolók egy kocsmában.
2012. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

1# komment: Hát ha a papbácsi azt mondta, akkor az biztos úgy is van, de gondolom, amikor arról papolt, hogy a kereszténység a szeretet egyháza azt gondolom kifelejtette, hogy mennyi vér tapad ehhez a valláshoz...

2# köszönöm.

3# Hát a sport idézet nem talált, mert nem vagyok nagy foci rajongó, de kérlek fejtsd ki egy kicsit bővebben, hogy mi a bajod...

2012. febr. 12. 21:19
 5/68 anonim ***** válasza:
Nos őszíntén szólva én se rajongok a fociért, de így tudtam röviden leírni. Nekem nincs is bajom veled és nem is kapom fel a vizet. Csak azért vagyunk ellenfelek, mert én nem a sátánizmus követem. Nekem ennek ellenkezője. Amig nem törsz rám addig nincs is semmi bajom veled. Lehetsz sátánista, ha akarsz, mert a te dolgod. Én viszont maradok a másik oldalon. Tulajdonképp csak ennyi. Ne verem magam nagyra csak másban hiszek. Remélem sikerült bővebben kifejtenem magam.
2012. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
Mint laikusnak, mondanál néhány szót erről a sátánizmusról? Ateistaként csak érdeklődöm és nem próbállak semmiről meggyőzni.
2012. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

5# miért törnék rád? Nekem illetve a vallásomnak nem az a célja, hogy végezzen veletek, mindenki mag dönti el, hogy rálép-e Sátán ösvényére...

6# Fent elsoroltam 3 tipust de van még egy negyedik is, de az csak a nevében Sátánizmus, mert valójában inkább az is ateizmus.

Amiben én hiszek az a Spirituális Sátánizmus.

A lényeg, hogy miközben olvasod, legyél nyitott, és ne legyenek előítéleteid. Amúgy az nem zavar, hogy ateista vagy, az igazság az, hogy magam is egy ideig az voltam, amíg rá nem találtam az Igazságra.

Persze, az igazság mindenki számára relatív, így neked kell döntened melyik utat választod. Ha pedig lennének még, kérdéseid, akkor akár privátban is üzenhetsz...

2012. febr. 12. 21:32
 8/68 anonim ***** válasza:
72%

Gyülölik sátánizmus: mert lenni sátánizmus ostoba, faék, agresszív, művészetellenes, szellemellenes

Miért gyülölik keresztény?

azok nem követik inkiviztorokat - azok követik zseniális teológusok, művészek, szentek, vértatúk gondolatait, alkotásait. És az Egvangélium tanításait, Jézus szavait.


Semmivel nem kell magyarázkodni: az inkvizítorok, és Isten nevével ártók - NEM KERESZTÉNYEK- csak annak mondják magukat. A kereszténység szeretetvallás.


A keresztényellenes, a keresztényeket gátlástalanul írtó kommunista eszmék áldozatainak száma: a legrövidebb idő alatt, ALIG TÖBB MINT 100 ÉV ALATT a VILÁGON A LEGNAGYOBB !!!

És csak a halottakról szól a fekete könyv. Az agy-és szívhalott zombivá tett áldozatokról nem. Ezek az áldozatok jobban fájnak, még itt vannak, akik élőben tapasztalják /tapasztalták.

Inkább őket szidd, kritizáld.

[link]


A keresztényeket majd akkor, ha belnéztél az Evangéliumokba, ha nyitott szívvel megpróbáltál figyelni: Mit is tanít Jézus?

Kösszentyű!

2012. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
Kérdező nálad a pont.
2012. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

Ó már vártam reád, Fény hatalmas bajnoka!

Tudom, hogy elírtam a címet, de most már nem tudok rajta változtatni, de nálad a pont a humor eme apró szikrája miatt. :D

Hú annyi mindent írtál, hogy nem is tudom, hol kezdjem!

Nya akkor hol is, hol is kezdjem :P

Á megvan:

1: Amit leírtál, hogy miért gyűlölik a Sátánizmust az csak azokra igaz, akik az általatok, keresztények által megalkotott gonoszban hisznek. Ők valóban állatokat áldoznak, és a többi. Az én vallásom az élet tiszteletére és annak szeretetére épül, így én is mélyen megvetem ezeket az állatkínzó vadb@rmokat. (tisztelet a kivételnek)

Amit a keresztények felsőbbrendűségéről írtál, az egy kicsit sántít! Gondolj csak bele mi történt Galilei-vel, és még oly sok más emberrel akik kimagaslottak értelmük lángjával a sötétségből, és mi lett jutalmuk?

Vértanúk hüümmm és mit szólsz Jeanne d'Arc-hoz?? Akit a saját egyháza ítélt el??? S kérdem én! Egy halottnak akit oly kegyetlenül végeztek ki, mint őt! Mit számít az, hogy itt a földön ,,szenté" avatták? A halott az halott, és a lelke nem hiszem, hogy valaha is megbocsátott volna...

3: Semmiért nem kell magyarázkodni? Ez kicsit olyan mint a komcsik szövege nem?

4: Jézus szavai? Ma már az is kérdéses, hogy egyáltalán létezett-e!

5: ,,A keresztényellenes, a keresztényeket gátlástalanul írtó kommunista eszmék..." Elárulok egy titkot. A kommunisták 90%-a mind a mai napig és a régmúltban is ateista zsidó volt. És ez még csak nem is olyan nagy titok, csak fel kell lapozni bármely középiskolás történelemkönyvet...

6: fekete könyv??? a kommunistáknál? Hát szerintem te kevered a fogalmakat. Az inkább fekete lista volt amire ha valaki felkerült azt bárki feladhatta, vagy megölhette, mint az állam ellenségét.

A Sátánizmusban pedig nincsenek dogmatikus könyvek , csak a Anton Szandor LaVey féle ateista Sátánizmusban van egy ,,Sátán Bibliája" ami Sátánra nézve úgy ahogy van sértő!

Na jó, vannak könyvek, de azok nem ,,fekete könyvek hanem Árnyak Könyve aminek az a lényege, hogy varázslatokat, szertartásokat, rituálékat, tapasztalatokat, és a Démonok tanításait jegyzed le benne.

6:A holt nevek könyve pedig a Necronomicon, ami hogy is mondjam... Nem szó szerint kell értelmezni! Pusztán útmutató, egy magasabb szellemi szint eléréséhez.

7: ,,ha belnéztél az Evangéliumokba..."

Hát most mindenki dobni fog egy hátast, de belenéztem, sőt egyszer régen, még vizsgáztam is belőle, pont jézus tanításaiból.

Sosem hatot meg a dolog. Most komolyan egy ács fiában higgyek aki ,,állítólag" csodákat művelt? Arra viszont már nem volt ereje, hogy megvédje magát???

Sőt arról tudtál, hogy az elmúlt 2 ezer évben számtalanszor átírták az általad olyannyira imádott Evangéliumokat, és csak azokat a dolgokat hagyták meg bennük amik megfeleltek a céljaiknak??

2012. febr. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!