Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az online játékokra, vagy pl....

Az online játékokra, vagy pl. ide a funkciója miatt regisztráltok, vagy kifejezetten ismerkedési célzattal?

Figyelt kérdés
Egy online játékon egyre többször tapasztalom, hogy egyes emberek kifejezetten ismerkedési célzattal veszik fel más játékosokkal a kapcsolatot, nem csak a játékkal kapcsolatos dolgok miatt. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ilyen oldalakra játszani megyek, ha a játékkal kapcsolatban kialakult ismeretség véletlen túlmegy a játékról történő beszélgetésen, az ok, de direkt nem szoktam emberek játék-témán túli ismeretségét keresni.

2013. jan. 20. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szoktam online játszani.. CoD-val szeretnék, de valamiért nem indul a multiplayer. De ha játszanék, akkor nyilván azért is, hogy megismerjek másokat.

Erre az oldalra meg azért regisztráltam, hogy tudjak kérdéseket feltenni, meg válaszolni, de innen ismerkedni biztos nem szeretnék. Sajna csak rossz tapasztalatom van, elég sokan írtak már nekem innen, de... Na inkább nem mondok rosszat :D

2013. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!