Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbálok barátok szerezni...

Próbálok barátok szerezni interneten. Beregeltem egy online barátkeresőn. Nem tudom mit írjak magamról. Ti mit írnátok az alábbi kérdésre?

Figyelt kérdés
Szia..barátokat keresek ..van kedved beszélgetni? -> erre mit írjak? szia. igen. mesélj magadról? ez elég lapos.

2013. jan. 12. 18:02
 1/2 anonim válasza:
"Persze,szeretek barátkozni.Meghallgatom az embereket és tanácsokat is adok nekik ha kell.Igazi minta barát vagyok :)" picit egós de elmegy :)
2013. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Légy önmagad. Ne azt írd, amit szerinted az emberek hallani illetve látni akarnak tőled, hanem amilyen vagy. Tuti találsz olyan embert, akinek szimpatikus a személyiséged. Barátkozni könnyebb mint gondolnád. Elég egy első szó (persze jól megválogatva) egy vadidegen emberhez, mondjuk a buszon, vagy vonaton az utcán, ha dohányzol ismerkedésnek még a tűzkérés is számíthat. Pár kérdést kell feltenned egy másik embernek, ha szimpatikus vagy neki válaszol, ha nem akkor le se szar... 15 perc beszélgetés után 2 ember jobban feloldódik és könnyebben elbeszélget, még ha csak 20 perce ismerik egymást akkor is, persze ez emberfüggő, ki hogy viszonyul az embertársaihoz.
2014. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!