Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért várja el a másik ember,...

Miért várja el a másik ember, hogy én írjak rá facebook-on?

Figyelt kérdés
Ha fent vagyok a facebook-on általában én írok rá az emberekre. De ha pl én nem írok rájuk napokig akkor ők maguktól nem írnak. Lehet megszokták, hogy én mindig írok nekik? Mert szerintem ennek oda vissza kellene működnie. Egyszer én írok nekik, egyszer ők nekem. 20/L
2013. jan. 20. 12:25
 1/3 Shanczi ***** válasza:

Pár eshetőség lehet a hátterében.

1. Ténylegesen megszokta már, hogy te kezdeményezed a beszélgetést.

2. Azért nem ír rád, mert arra számít, hogy ő érdekel téged, ezért majd te fogsz neki írni. (ergo nem feltétlenül érdekelt a témában)

3. Nem használja a chat-et. (Tudom, hogy furcsán hangzik, de nem mindenki használja a chat-et, például engem igazán nem érdekel a dolog, ha akar valaki valamit, majd rám ír.)

Ahhoz, hogy az egész vica versa működjön, ahhoz az kell, hogy ne írj rájuk, ha fontos vagy nekik egy idő után úgyis rád fognak írni, ha nem, akkor ideje személyes kapcsolatokat teremteni, illetve új baráti kört keresni. 21/F

2013. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barätaid önzö emberek. Hagyd a Facebookot a francba. Keress normälis emberi kapcsolatokat.
2013. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igazából válaszoltál magadnak,és teljesen jól.

A másik és ne hari az OFF-ért,de szörnyű,hogy ezek a kérdések valós problémák! A k*rva facebook,csak az emberi kapcsolatokat teszi tönkre...

2013. jan. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!