Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új suli?! Félek nagyon! Ma...

Új suli?! Félek nagyon! Ma lesz az első napom az új sulimban+ kollégium, és nagyon félek! Pedig egyáltalán nem vagyok gátlásos, szeretek ismerkedni, beszélgetni, de mégis. Mi van ha senki nem ül majd mellém? Vagy mittomén.

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó mi lene? :D Ha ilyen vagy akkor semmi :D Szerintem más is így érez nyugi.. :D nekem holnap lesz az új sulim.
2009. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem is ismerkedek szívesen...az elején kicsit ideges vagy, aztán megszokod,ne izgulj!
2009. aug. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.A sulitól nem félek annyira mint a kolitól.Állatira parázom!!!!!
2009. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Kollégiumtól nem kell félni. Ott nagyon hamar össze lehet szokni. Az első hét egy kicsit furcsa lesz, de szerintem utána nagyon jó lesz. Legalábbis nálam így volt.
2009. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban van asszem 7 kollégista, és mindannyian nagyon szeretik. egy lány volt csak, aki nem bírta, de ő aludni nem tudott, nem az emberekkel volt baja. ne aggódj, nem lesz semmi gond.
2009. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, majd kialakul. Jó eséllyel az osztáyltársaidnak is a mai az első napjuk az iskolában meg a kollégiumban, mindenkinek ismeretlen a terep... de hamar bele lehet jönni. Nyugodtan beszélgess mindenkivel, nem kell feltétlenül megvárni hogy valaki szóljon hozzád, te is odamehetsz bárkihez, aztán pár nap vagy hét alatt meglátod, kik azok, akivel szimpatikusak vagytok egymásnak és barátnkozni kezdtek.

Én 14 évesen kerültem kollégiumba meg új iskolába 200 km-re a családomtól, és nem volt semmi baj. Én is féltem, hogy nem lesznek barátaim, mert duci voltam és gátlásos, de nem lett igazam, hamar megtaláltam a társaságomat. Olyannyira, hogy bár már 34 évesek vagyunk, de az egykori szobatársaimmal még ma is összejárunk, pedig családot alapítottunk, az ország különböző szegleteiben élünk, sőt, van, aki külföldön telepedett le közülünk - és mégis tartjuk a kapcsolatot.

Jó lesz az új suli meg a kollégium, meglátod. :)

2009. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

na milyen?:)

én is igy vagyok,2hete vagyok kolis,senkit nem ismertem,sem a suliban,sem a koliban...de vannak már barátnőim:)

2009. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam a kolit.És a sulit is utálom.3 napig nem kaptunk enni a koliba...
2009. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!