Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen unalmas Debrecen?

Miért ilyen unalmas Debrecen?

Figyelt kérdés
Ma felmentünk a barátnőmmel a városba, mert hát holnap nincs suli egy csomó helyen, és forrócsokiztunk, de kb. egy lelket nem láttunk az egész városban!!! Nagyon durva volt. Hogy punnyadhat ennyire mindenki? És ez amugy nem csak vasárnap este van így hanem néha pénteken is. Hogy lehetnek ilyen unalmasak az emberek?:( És még normális baráti társaságra sem számíthatunk, mert mindenki páwa, meg kis ribancok, én más embereket kb. nem is ismerek. Annyira gyűlölök itt élni :(
2013. jan. 20. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy?
2013. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igeeen
2013. jan. 20. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Debreceni vagyok és fiú vagyok. Bár holnap leszek a városba, holnaptól csak lesz élet.
2013. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nekem sincs kedvem kimozdulni sose, úgysem lehet itt semmi érdekeset csinálni.

21/F

2013. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
én szeretem Debrecent, itt élek és inkább hétköznapokon meg nyáron sok embert lehet látni a városban:))
2013. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen, főleg ilyen diszkós hülyéket, na sebaj:D
2013. jan. 21. 19:25
 7/9 anonim válasza:
hány éves vagy? akarsz ismerkedni?
2013. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen hiszti-kriszti fiatalokat, mint te, kicseszném, mondjuk Baktalórántházára, aztán vinnyogj, hogy unalmas az élet! Örülj neki, hogy az ország második legnagyobb városában élhetsz! Én alig vártam, hogy Tunyogmatolcsról, ahol aztán a szórakozás non plus ultjára a helyi kocsma, felkerüljek egyetemre Debrecenbe, és imádom ezt a várost! Egy péntek vagy szombat este hemzseg a fiataloktól akár a Deep, akár a Bárka, akár a Roncs, akár a White Angel, a Bakelit, akár a Lovarda... soroljam tovább? Mi a fene kell még neked?! Nem Debrecennel van a baj szerintem, hanem veletek! Ja... mondjuk, Pesten vasárnap éjszaka is hemzseg a város, csak éppen az olyan helyektől, ahol 500 ft-tól kezdődik egy üvegsör, aztán kb. olyan kaliberű emberek is vannak ott, akik szóba nem állnak veled, ha az apád minimum nem ügyvéd, ennek fényében sok szép lósz*rt érsz az ottani tömeggel. Debreceni sokkal emberibb, és bőven van rá lehetőség, hogy ne unatkozz.
2013. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Benedek5 válasza:
Én is egyetértek a kérdezővel hogy Debrecen az tényleg egy ilyen szar város! Én is utálom!
jan. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!