Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltatok kint Törökországban?...

Voltatok kint Törökországban? Milyen ott az élet? Milyenek a török férfiak?

Figyelt kérdés

Úgy átlagosan milyenek a török férfiak külsőre hogy néznek ki, hogy bánnak a nőkkel?


Mi tetszett a leginkább Törökországban? és mi az ami nem tetszett?


Ha még valami eszetekbe jut még leírhatjátok nyugodtan, köszi a válaszokat!:)



2013. jan. 23. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam.

A törökök igen szeretik a turistákat és híresen jó vendéglátók.


A kinézetük igen vegyes , találsz hófehér bőrű világos hajú kék szemű töröktől a mediterrános kinézetig bármilyet.


A nőkkel nem bánnak jól.Jobb a nők helyzete mint a többi iszlám országban de nem annyira jó mint Európában.

2013. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a válaszoló hol volt pontosan, de utóbbi válasza teljességgel hamis, legalábbis a nagyvárosokra nézve tuti. Nagyon barátságosak, egymással is. Akkora eget rengető különbségek sehol nincsenek, mint azt gondolnák, sztereotípia dominál és sokan be is veszik. Ha te magyarként török férfi társat keresel, akkor először is rohadt könnyű dolgod lesz, másodszor nagy valószínűséggel magyarral szóba se fogsz állni többet. Más a morál, nem akkora divat a kesergés vagy a "szétcsúszott belülről rohadó világ"-on való örökkévaló rágódás, mint szeretett országunkban. Voltam, hiányzik is nagyon. Amúgy ott is ugyanolyan a "nőzés", mint máshol. Fiatalok próbálkoznak, bevágódnak (vagy épp nem), lányok sminkelik magukat meg szeretik a népszerű srácokat. Inni és dohányozni is sokan szeretnek, persze átlagban talán kevesebben. Felnőtteknél dolgozó adófizető anya-apa és gyerekek, akik továbbtanulnak ha nem hülyék.. szerintem a kaja ízlésük is teljesen rendben van, marhahúsuk szerintem sokkal jobb, mivel ugye disznóhúst nem esznek.
2013. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nagyon szeretik a magyarokat, ezáltal téged is...
2013. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
A törökök nagy kedvessége csak álca, mivel sokan élnek turizmusból, viszont a vallásukhoz tartozik hogy lenézzék a nem muszlimokat.
2016. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon buta sztereotípia. Érdekes, hogy többen azóta is tartják velem a kapcsolatot, távolról is. 6 éve biztos csak fejlesztgetik az álcájukat. Nem mindenki bazár árus.
2016. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Rendben, a te barátaid bizonyára nem túl vallásosak, de egy hithű muszlim nem barátkozhat nem muszlimmal, szabad nekik hazudni, elvágni a torkukat, stb. Ha nem hiszed, mind a Koránból van. Zsidó lévén jártas vagyok a Koránba és az arabban is.
2016. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ősi vallásos baromságok azok olyanok amilyenek. Igen, de elég meggondolatlan ebből mindenre következtetni, a kereszténység szintén tele van óriási idétlenségekkel. Az ószeövetség főleg, de attól még nem ez reprezentál minket. Hanem inkább az, hogy a közélet hogy működik. Zavargások vannak, rendszeres tüntetések és közfelháborodás a vezetőjük Erdogan ellen, aki vissza akarja alakítani az államformájukat a múltba és sokkal súlyosabb médiacenzúrát gyakorol, mint ami itthon van. Amúgy, egy apa, egy anya, gyerekek, középiskola utána mennek egyetemre, van alap után mesterképzés, és sokan nem is vallásosak. Szóval némiképp torz a kép arról itthon, ahogy Isztambult sokan elképzelik.
2016. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen - nemzetközi humanitárius szervezet - rengeteg török dolgozott az elmúlt években es egyáltalán nem vallási megszállottak. Egy török kolléganőm sem volt olyan aki fejkendőt hordott volna. Ugyanúgy isznak mint bármelyik európai. Teny hogy alapvetően muszlim ország. De elsősorban Atatürknek köszönhetően teljesen világiak. Szélsőségesek ott is vannak. De mind azok. Pár török szóval, mondattal meg leveled őket a lábukról magyarként.
2023. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!