Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt számodra...

Milyen érzés volt számodra az, amikor még kisgyerekként, nem is tudtad, hogy létezik olyan, hogy halál?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt neked az amikor gyerekként, nem tudtad, hogy létezik halál a világon? Más emberek leszünk, megváltozik a gondolkodásunk amikor megtudjuk, hogy létezik maga a halál?

2013. jan. 22. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem emlékszem milyen volt, de arra igen, hogy én nem értettem miért van ez, én azt hittem, hogy az ilyen polgármesterek rendőrfőkapitányok, bírók stbk döntik el, hogy ki hal meg, gyakorlatilag koporsóba téve kb élve temetik az illetőt. Én úgy voltam vele, hogy én biztos nem halok meg, élni fogok csak legyen mini tv-m amin van minimax meg rengetek csokival töltött párnácska( ilyen pehelyszerű) és adjanak oxigénpalackot :) nekem 4-5 évesen ez volt a felfogásom, még ha le is pontoztok érte :D
2013. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

első: :D ez jó válasz

amúgy én nem emlékszem, de szerintem az ember mindig tudja, nem?

én a télapóról sem tudok nyilatkozni, egyáltalán nem emlékszem, hogy hittem volna

2013. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!