Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook-on zaklató "kislány"?

Facebook-on zaklató "kislány"?

Figyelt kérdés

Még régebben játszottam egy facebook-os játékkal, külön profilt regisztráltam hozzá, hogy ne zavarjam az ismerőseimet a játék posztjaival. (Mielőtt valaki belekötne, hogy miért játszottam, elég durva tragédia érte a családunkat és menekülni akartam valami monoton szrsagba).

Időközben bejelöltek a játékkal játszó emberkék, visszajelöltem őket mindig. El kezdett írogatni egy indonéz kislány, először csak ilyen "játsszak ezzel meg ezzel a játékkal", stb, aztán egyszer így nekem szegezte, hogy kéne a az emailcímem és a jelszavam. Rákérdeztem, hogy mégis mit gondol, de csak kis szmájlikat küldött, meg "kéérlek". Letiltottam. Aztán egy ideig nem játszottam. Minap felnéztem és láttam, hogy ugyanaz a kiscsaj, másik profilról írogat nekem. De elég régen volt az is regisztrálva, meg iskolatársai, barátai is irkáltak neki, nem hinném, hogy valami idősebb, kövér pasi lehetett, álprofilról.:D

Bökéseket is kaptam tőle.


Mégis mit akarhatott a jelszavammal? A játékosprofilomon semmi info nem volt rólam megadva, mi értelme lett volna?:)


Köszi a válaszokat!


2013. jan. 25. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik. Tiltsd le. :D
2013. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:)

Ja már felfüggesztettem az oldalam.

2013. jan. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!