Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon zaklat egy kislány...

Facebookon zaklat egy kislány a nap 24 órájában. Aranyos, de megfojtanám. Hogy tudom elérni, hogy CSAK ő ne lássa mikor vagyok fent a facebook chatén?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Töröld az ismerőseid közül.
2010. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tom, de egy unokatesóm úgy koptatta le magáról a túl rámenős csaját, hogy azt hazudta neki, hogy meleg.
2010. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ő egy kis 10 éves lány. É voltam a felvigyázója és remélem jövőre is lehetek, de így a hülye kérdéseivel kikészít. De muszáj kedvesnek lennem, hisz gyerek.
2010. aug. 9. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

13 év a minimum regisztráció...


Hogy fogsz vigyázni rá legközelebb, ha idegesít? Szóban nem kérdez?

2010. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"Szóban nem kérdez?" Bocsi, ezt a mondatot nem értem.:$
2010. aug. 10. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy bele szólok, de a "szóban nem kérdez"-zel azt akarta kérdezni a válaszadó, hogy amikor szemtől szembe vagy vele, akkor is kérdezget, vagy csak neten keresztül?
2010. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahaa, értem. Köszi, hogy felvilágosítottál. Szóban is szerintem, de akkor nem olyan idegesítő, mint mikor naponta minimum hatszor megkérdezte, hogy mizu velem és mit csinálok stb. Egyébként szerencsére azóta rájöttem, hogy hogy tudom letiltani.:)
2010. szept. 6. 19:25
 8/9 anonim válasza:

Rámész a chatre, ott az online partnerek fölött van egy olyan, hogy Barátok listája, ott készítesz egy külön csoportot annak a kislánynak adsz neki valami nevet és behúzod a csoportba azt vagy azokat, akikkel nem akarsz beszélni.Van kis zöld kapcsoló a csoprtnevek mellett, amit ha elhúzol, akkor offlineban fognak látni téged.


remélem aktuális még a téma

2010. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rájöttem hál' Istennek magamtól azóta, de köszönöm azért. :) (borzalmas volt az a kislány)
2010. okt. 13. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!