Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az orosz férfiak?...

Milyenek az orosz férfiak? Van valakinek tapasztalata velük?

Figyelt kérdés

Nagyok a kulturális különbségek orosz-magyar között?

Hogy bánnak a nőkkel?



2013. jan. 25. 16:58
 1/2 QueenRavenna ***** válasza:
91%
Szererik a vodkát.
2013. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xoxnextxox válasza:
100%
Az orosz férfiak ügy mint a nők átlagban szépek az én észrevételeim szerint de a férfiak kicsit uralkodó típusúak és hevesek. Imádnak irányítani és mindennek a középpontjában lenni , mindenhol első lenni, mintha nagyobb rendűek lennének.(kicsit sztem bunkók)(De ez olyan mint minden más népcsoport mindenféle embertípust találhatsz(Hotelban dolgozom most is éppen van 100 orosz vendégünk) Láttam már nagyon aranyos családot, meg olyat is ahol a nő mindig sírva ment fel a szobába mert a pali megbántotta, (sztem testioleg is bántotta) pedig gyünyürű kedves felesége volt.
2013. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!