Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a cigányokkal szemben?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hogy érted ezt?

Jó tapasztalatom nem volt még velük.

2013. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
78%

Szeretem őket.

Kedvesek, Udvariasak. Segítőkészek. Szegényeket senki sem érti meg. Dolgos nép.


Üdv:

1 párhuzamos univerzum lakója.

2013. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
A # 2/2 válaszoló a számból vette ki a szót..
2013. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
71%
Nekem sincs túl sok jó tapasztalatom velük.. Nem egyszer szarul jártam már velük/miattuk.. Egyszer 2 hetet dolgoztam cigányokkal.. Basztak kifizetni.. Kölcsön is adtam már gyerekkori cigány "barátaimnak".. Nem igyekeztek visszaadni.. Mikor meg behajtottam rajtuk én voltam a szemét.. Párszor majdnem belerángattak a szarságaikba is.. Ráadásul nemegyszer meg is loptak.. Persze vannak köztük normálisabbak is.. A szomszédunkban is laknak cigányok.. Nem áldotta meg az Isten őket sok ésszel, de legalább nem kötekednek, meg hangoskodnak.. Velük például semmi baj nincs..
2013. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Ami szamomra szomoru, hogy leginkabb azoknak van pozitiv velemenyük a ciganyokrol, akik tavol vannak tölük. Ha mindössze hegedülni latnam egy etteremben, akkor en sem döbbennek meg, ha valaki ezzel kapcsolatban kulturat emleget.


Mindenki emlegeti azt a becsületesen dolgozo tisztesseges ciganyembert, akiröl allitolag egy ismerös ismeröse hallott. Vajon ezt az embert magukenak erzi a többi roma?


Tapasztalataim, anelkül, hogy hosszadalmasan reszleteznem: Környezetszennyezes,

A szükseglet, hogy mindenhol a lehetö leghangosabban jelenjenek meg,

Tisztalkodas sulyos hanyagolasa,

Lopás,

Eröszak,

Es ugy erzem, fizikai kint okoz nekik, ha nem hazudhatnak

2013. jan. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szomorú nemkem is durva tapasztalataim vannak kezdhetnénk összefogni a rablóbandák elen ne hagyjuk magunkat-->vegyetek fegyvereket (ők is azt teszik amúgy)

Kedvenc videóm: http://www.youtube.com/watch?v=lLqGUqODFZE

2013. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Eladó vagyok egy ruhaboltba, a munkahelyemen volt, hogy bejött egy hapsi, és elvitt 3 ruhát...persze fizetés nélkül. Nagyon nem is dugdosta, de nem mertem szólni neki...gondolom sejtitek miért, lehet, hogy hülye vagyok, meg úgy kell nekem, de a 70.000-ftos fizetésemből (brutto 110.000, de abból ugye alanyi jogon kapnak a cigányok) kifizettem a ruhákat.
2013. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
# 5/7 Egyet értek...
2013. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=br-g4LAXL2w


OLvassástok a kommenteket!!!!

2013. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!