Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszem egy meleg ismerősömnek...

Tetszem egy meleg ismerősömnek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap találkozunk mivel az utcában lakik, nekem már az elején gyanús volt mert olyan furcsán nézett, aztán bevallotta, hogy tetszem neki és lenne-e kedvem hozzá. Kisebb szívrohamot kaptam aztán gyorsan elmentem onnan. Azóta bocsánatot kért. Nekem kizárólag csak a lányok jönnek be, van is egy feleségem aki persze jól szórakozik az egészen. Tudom, hogy még mindig bejövök neki de nekem ettől hányingerem van én így nem akarok tovább élni. Már nem is beszélek vele csak köszönök ha muszáj. Mit tegyek? 29/F
2013. jan. 27. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, mit tudnál.


Megmondod neki határozott hangnemben, hogy te heteroszexuális vagy, nem vágytál, nem vágysz és soha nem is fogsz féfiakra vágyni, ráadásul feleséged is van.

2013. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanazt, amit egy lánynak is mondanál ilyen esetben, ha te nem vágynál rá.
2013. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ne törődj vele.
2013. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Közölted vele, hogy nem akarod őt, mert nem vágysz pasikra, és ennyi.

Ne rágódj ezen. Majd ha talál valakit, téged úgy is el fog felejteni.

Maradj vele távolságtartó, és ennyi.

2013. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bocsánatot kért így egyértelmű számára is, hogy nincs esélye. Mi a probléma. nem fog bepróbálkozni még egyszer.
2013. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt mondd neki, mint ha egy nő csinálná ugyan ezt. Szépen megmondod neki, hogy nem. Egyébként szerencséd van, mert ha egy nő csinálná ugyan ezt a felséged nem szórakozna rajta és otthon is hallgathatnád a féltékenységi szöveget....
2013. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!