Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez nem csak engem háborít fel?

Ez nem csak engem háborít fel?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, még egy éve. lejött nálunk, itt aludt meg minden én is voltam náluk 1x 2x amikor itt volt össze barátkozott a barátaimmal elég rendesen. De aztán a kapcsolta abba maradt mert messze lakik. Nem régen történt az egyik barátommal egy baleset, és a volt csajom is ismerte(vele barátkozott össze). Engem kérdezett meg ez a csaj (volt csajom) a faceboookkk-on, hogy mi lett vele, mert látja, hogy ki van írva a facéra, hogy gyógyulj meg meg ilyenek. Erre én elmondtam neki, hogy baleset érte. Erre még csak vissza sem írt meg semmi. Ez amúgy egy hónapja lehetett. Én hülye tegnap írtam neki, hogy: Miujság van velük, hogy vannak, meg ilyenek, és az a maki ku"va meg bejelentette, hogy zaklatom meg ilyenek és most egy hónapig nem tudok megjelölni senkit. Szerintetek ez milyen dolog???? Szerintem nagyon szemét volt velem. 25/f
2013. jan. 27. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

:DDD gebasz


amúgy igen, ezt hívják k*rvának, nem azt aki a sarkon áll :D

2013. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Amint valamit ír neked következőre te se válaszolj, hanem jelentsd te is, másrészt meg írd meg neki e-mailen, hogy hogy lehet ekkora gyöklérparaszt, csak, hogy a nyomi kis ególyát is besértsed, én a kérdést is linkelném, csak, hogy lássa mindenki szerint ő a gyökér.
2013. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ez a csaj valami félelmetes nagy ostoba pic.a lehet :D
2013. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ególyát :D Gondolkodtam egy darabig, mire rájöttem a szó jelentésére.
2013. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
melyik gólyát?
2013. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a gólyát
2013. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem maximum felháborítana.
2013. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
olyan ideg elkapott. pfff!!!!
2013. febr. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!