Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek is vannak ilyen ismerős...

Nektek is vannak ilyen ismerőseitek a facebookon?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sokan az ismerőseim közül csak jópofiznak a facen...közben meg az életben úgy tesznek, mintha nem is ismernék az embert. Ennek mi értelme van? Leszarom, ha nem köszön, de akkor minek kell jópofizni?

2013. febr. 1. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert idióták.Én fenn sem vagyok azon a sz.ron.
2013. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyeneket nem jelölöm sem be, sem vissza. Minek?
2013. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ismerőseim, de facebookon (is) szoktam szelektálni. Aki idegesít a "mindentmegosztok" szellemi betegségével, aki nem tud köszönni az utcán, aki egyszer látott, ezért bejelölt, én hülye meg visszajelöltem- na ilyenek mennek a levesbe. Nem haragszom rájuk, nem nézem le őket, ők ilyenek, ennyi, kész, de nem akarom az ismerőseim között látni őket :-)
2013. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kitörölni az ismerőseimet, de igazából ha pl nem is kösön oda én akkor se foglalkozom vele. ha nem akar köszönni oké, de azért nem törlöm k mert azért mégiscsak ismerem valahonnan, és ha egyszer anno visszajelöltem akkor annak oka volt:)
2013. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Itt latszik h szanalmas gyerekek: facen kepek orba szajba , fejtevos posztok..stb. eloben szinte nincs egyeniseguk. Nekik les sz*r
2013. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!