Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerőseitek is állandóan...

Ismerőseitek is állandóan facebookon politizálnak?

Figyelt kérdés

Nekem igen, és nagyon idegesítő hallgatni állandóan a hülyeségeket.

Cikinek tartom legalábbis az ottani politizálást.


2011. aug. 6. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
jobbikosok mi?
2011. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem szeretném megmondani mert akkor a moderátorok törlik a kérdést...
2011. aug. 6. 17:39
 3/10 A kérdező kommentje:
43% neked is van ilyen tapasztalatod? jobbikosok?
2011. aug. 6. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
hát legyen... bár nekem is kicsit furcsa amikor kiadja a rendszer, hogy XY commented at kurucinfó "kikell írtani" aztán csodálkozom, hogy Jézusom ezzel az emberrel dolgozom együtt?
2011. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem

néha látok politizálást, de nem túl gyakori

2011. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim nem politizálnak a fb-on. Így nem is szoktam ilyet látni.
2011. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem túlságosan zavar :)

Van egy ismerősöm, aki képviselő a helyi önkormányzatban, és egyszer sem láttam "politizálni" facebookon :)

Van több más barátom, akik viszont politizálnak, elég gyakran. Természetesen teljesen feleslegesen, úgyse látja-olvassa senki, aki fontos, vagy tudna tenni valamit az adott problémáért. Szóval mivel tudom, hogy teljesen felesleges erőlködés ez a részükről, ezért nem is érdekel túlságosan :)

2011. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, szerintem semmi baj nincs vele, akit nem érdekel, nem vesz róla tudomást.
2011. aug. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezert nem kell facebookozni es akkor nincs ilyen idegesito problemad.
2011. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki valamiféle sznob "felsőbbrendűségi" vélelem okán nem politizál, lemond saját sorsának alakításáról, remek, akkor gondolom jó lesz nektek az alávetettség is. Ahol naponta ölik a magyarokat a cigánybűnözők, ahol ha goj vagy csak rabszolgamunkát kaphatsz megalázó bérért.


Talán nem akarnak egy ci0nista neoliberális diktatúrában élni vagy épp amiatt nenekülésre kényszerülni, azért próbálják meg ismerőseiket is figyelmeztetni ennek létrejövetelének veszélyeire!!!!


[link]

2013. febr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!