Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha többször mondta le a...

Ha többször mondta le a megígért programot az rossz jel?

Figyelt kérdés
Egy jó barátom január elején felajánlotta, hogy eljár velem Pestre uszodába, ingyen járhat, mert nekem van ilyen kedvezményem, hogy egy jegyhez még egy jár.Egyszer el is jött, tetszett neki, csak panaszkodott, hogy mindenki jó úszó, csak ő nem,mondtam neki, hogy segítek neki fejlődni az úszásban, de elustasította.Mondta, hogy mindig fog jönni úszni, de már harmadszorra mondta le múlt szerdán a programot.
2013. febr. 2. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jött be neki az úszás.

Esetleg te, ha különneműek vagytok.

2013. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyforma neműek vagyunk, nekem azt mondta, hogy milyen jó volt úszni, szerintetek érdemes még elhívni még egyszer?
2013. febr. 2. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer még megkérdezném, és ha lemondja, akkor megmondom neki, hogy jó többet nem kérdezem, majd szóljon nyugodtan ha szeretne jönni mégis.
2013. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha jó barátod, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy végülis mi a problémája, mert akkor egyszerűbb, ha konkrétan megmondja, viszont az sem kizárt hogy egyszerűen nem úgy jöttek össze a dolgai, hogy ráérjen. ha egy barátról van szó, akkor ezt vele meg kéne tudd beszélni.. elvégre ha csak kerít, és úgy tesz, mint aki épp csak nem ér rá, amúgy meg egyáltalán nincs kedve hozzá, akkor nem értem hogy miért nem adja meg neked a lehetőséget, hogy elhívj valaki mást, aki tényleg értékeli, és szívesen el is járna rendszeresen.
2013. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!