Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Halottam arról a lézeres...

Halottam arról a lézeres szemműtétről amivel a távollátást javítják? Esetleg vmi tapasztalat? Az bármennyire rossz szemet meggyógyít? És lehet 1nél többször is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem rég végeztek ilyen műtétet, minden sikerült és most már tökéletesen látok távolra. A műtétet követő 3 nap kellemetlen, főleg a 3. mert nagyon fényérzékeny a szem és alig tudod nyitva tartani, de már akkor is élesebben látsz mint előtte. Utána pedig folyamatosan tisztul. Annyi, hogy fél évig kell napi szinten csepegtetni bele szteroidos szemcseppet, ami megállítja, hogy visszaromoljon, és szabadban napszemüveg.

Azt hiszem 15 dioptriáig vállalnak műtétet ott ahol nekem csináltál.

1-nél többször is lehet egyébként, tehát ha esetleg hamar visszaromlana, akkor orvosi garanciával ingyen megismétlik. Ha pedig több év után akkor pedig újra kifizetve ismét elvégzik.

2012. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úú köszönöööm :)) és mennyibe kerül körülbelül? és csak 18 éves kor felett csinálják?
2012. ápr. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!