Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gazdag plázacicák, akik...

A gazdag plázacicák, akik menő autókkal száguldoznak Pesten, hány órát dolgoznak naponta és mit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Apuci-anyuci nonprofit jótékonysági egyesületnél. Vagy hozzájuk illő munkákat: szolis, műkörmös, manikűrös, plázában eladó stb.
2013. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Sztem a legtöbb nem dolgozik, hanem gazdag apuci/anyuci=méregdrága kocsi. vagy ha dolgoznak is, akkor is vmi lazább, de jól fizető munkát.
2013. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában Apuci a szponzor :-)))


De ne általánosítsunk.... Vannak, akik tényleg rendesen dolgoznak (bárhol, mondjuk eladóként, vagy irodában), és csak szeretik magukat így "kényeztetni". Ez miért lenne baj? Te csokit eszel, ő inkább elmegy manikűröshöz, nem lehetünk egyformák :-) Attól még lehet, hogy normális, és kedves, és jószívű, ez nem attól függ, hogy milyen kocsiban ül.


Viszont van olyan ismerősöm, akinek jó volt a "nyelvérzéke", és recepciós egy amerikai szállodában. Viszonylag ő is normális azért. Másik ismerősöm Németországban takarít (jó kis százezrekért), ő pedig ebből megy manikűröshöz és sminkeshez...

2013. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem itélkezek felettük, bizonyára vannak köztük értelmesek és olyanok, aki nem apuci pénzéből villognak. Kiváncsiságból kérdeztem. Köszi az eddigi válaszokat.
2013. febr. 3. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már "gazdag plázacicák"-ról van szó, esélyes, hogy nem dolgoznak, pláne nem eladóként, ahogy előttem írták. Nekik valahonnan van pénzük,vagy örökölték, vagy valaki támogatja őket, vagy akármi. Aki pedig dolgozik, az közismerten nem ér rá pénzt keresni.
2013. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szexipar kimaradt, pedig esélyes az is, mégpedig rendesen.

Ősi a szakma, bár nem tartom könnyűnek és egyre kevésbé fizet, ahogy múlnak az évek. Sajnos a legtöbbnek kevés haszna marad, aligha képes normális életet folytatni később, bár természetesen akadhatnak kivételek...

2013. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Térdelve szeretnek. Másra nem igazán futja a képességiekből.


Ritka a cicusoknál a viszonylag értelmes, de jóindulatú és barátságos lány.

2013. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!