Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gazdag szülők gazdag gyereke...

A gazdag szülők gazdag gyerekei miért vágnak fel mindig? Nem az ő érdemük.

Figyelt kérdés
Megállnak a BMW-jükkel és kiszállnak a bömbölő kocsiból, de úgy vágja be az ajtót, mintha lenne valaki. Beül órára leb.ssza a táskáját a földre, előveszi a macbookját, elkezd facebookozni, ráteszi az iphone-ját képeket importálni... Szerintem nagyon gáz. Ha lenne pénzem nem vágnék így fel....
2013. jan. 4. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Elvan kényeztetve, azt hiszi ő a világ közepe. Vannak ilyen emberek nem kell velük foglalkozni.
2013. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki ezt mondaná.

Ha lenne pénzed akkor a társaságod olyan lenne és elvárná tőled.

Vannak akik ilyenek, aztán akik nem.

2013. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

nekem még nem is az ilyenekkel van bajom.

ők elvannak a saját köreikben, a saját hasonló barátaikkal, a hozzám hasonló gettószökevényeken keresztülnéznek ahogy fordítva is

engem azok irritálnak akik szintén gazdag szülők kölykei és valamilyen módon defektesek, ezért nem fogadják be őket a többi gazdagok.

és akkor odajönnek hozzám makogni hogy elvisznek ide-oda, sütizni, moziba, stb. amiket ha egy évben megengedek magamnak.

és ha már meghívtak pár dologra azt hiszik hirtelen joguk lesz rendelkezni a szabadidőmmel meg előírják hogy viselkedjek.

na ez irritál

azt hiszik ha már lúzerek legalább pénzen megvesznek majd valakit, nemtom, testőrnek vagy unaloműzőnek

csak nem így működik, megneszelem ezt és koccolok elfele

2013. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nevelés kérdése, akik így viselkednek el vannak kényeztetve. Viszont ismerek pár pozitív példát is, pl. volt, hogy el kellett mennem egy ismerősömhöz jegyzetért, és megdöbbenve láttam, hogy milliomosok. Az előtte eltelt 1 év alapján nem gondoltam volna. Tudtam, hogy nem szegények, az azért látszódott, na de hogy ennyire? Nagyon szerény, jószívű és segítőkész embert ismerhettem meg benne, aki véletlenül sem dicsekedett a vagyonukkal. Az anyukája szintén egy végtelenül kedves nő (az édesapjával nem találkoztam).

Nem minden gazdag családból származó fiatal tartozik az újgazdag ficsúrok közé. Még egyszer mondom: nevelés kérdése.

2013. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Miért is ne?Genetikailag jobb tenyészvonal eredménye,tudniillik az ősei jó időben voltak jó helyen.A mai gazdasági tendenciák pedig azt mutatják ,hogy a gazdagok még gazdagabbak lesznek,a szegények még szegényebbek.És ez a folyamat egészen addig folytatódik míg két fajra szakad az emberiség.Na jó az útóbbi nem holnap fog bekövetkezni:)
2013. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irígy. De szerintem nem kéne annyit feltűnősködni úgy, hogy nem saját erejéből szerezte meg. Persze lehet mutogatni, meg órán nem oda figyelni, hanem iPhone-al videózgatni meg fotózgatni, de ez elég nagyképűségre vall...
2013. jan. 5. 00:04
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
De, irigy vagy. Miért lesed, hogy mit csinálnak?
2013. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Jaja, mert te minden óra minden percében erősen a tanárra koncentrálsz, ugye? Illetve ha egy olcsó telefonnal babrikálna a srác, az ugyanígy zavarna? Hagyjuk már.. irigy vagy, de nagyon.
2013. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Köszi,hogy lepontoztál.Egy kérdésem számodra mielőtt pálcát törsz fejem felet:szoktál adakozni a nálad szegényebbeknek?Tudod sokan vannak akik szakadtan járnak és nincs internetjük,lám te mégsem veted meg az eféle örömöket!Miért kéne egy gazdagnak megtagadnia mivoltát néhány millió proli láttán?
2013. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én soha se pontozik senki. Máshoz intézd válaszod :)
2013. jan. 5. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!