Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elmennétek agy osztálykirán...

Ti elmennétek agy osztálykirándulásra? Közösség kedvelő, félek, hogy egyedül fogom magam érezni. (lennt több)

Figyelt kérdés

Szóval a 3 barátnőm megy, de én vacilálok, mert jön a másik osztály is, meg majd fürdeni kell... mondom Anyának, hogy aznap nem fürödnék, egy nap nem a világvége, de azt mondja lesz zuhanyzó, elhúzom a függönyt a kutyát se fogja érdekelni mit csinálok... de én meg félek ezektől a szivatásoktól, mert vannak akiknek a fogkrém meg az ijesztgetés nem elég szivatás ... értitek mire célzok, szóval vannak akik sokkal durvábbakat találnak ki. No, meg félek, hogy a barátnőim meg az osztálytársaim összemelegednek a másik osztállyal, én meg egyedül maradok. a fürdésnél az lesz a baj, ha foglalkozik velem a kutya, ennél meg az ha nem..........

13l



2013. febr. 3. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
2 napos egy éjszaka
2013. febr. 3. 15:34
 2/7 A kérdező kommentje:
ha meg nem mennék, attól félek, hogy nem élnénk át ugyanazokat az élményeket (már ha lesz mit :S), én meg csak hallgatnám miről beszélgetnek. szóval kimaradnék a "jóból"
2013. febr. 3. 15:36
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi a kérdés miatt: agy helyett így, és lemaradt a nem vagyok a közösség kedvelő előtt
2013. febr. 3. 15:46
 4/7 anonim válasza:
a szivatásoktól ne félj, meert a többieket is ugyanúgy szivathatják, és szerintem menj el
2013. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél meztelenül fürdeni, akkor vegyél fel bikinit... Minket sem szivattak síkiránduláson sem, pedig ott tényleg meztelenül fürüdtünk és a fiúk is be tudtak jönni és egyszer sem szivattak meg senkit. De szerintem menj el, mert tényleg ki fogsz maradni a jóból! 13/l
2013. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi bajod lehet belőle? És nem feltétlen kell idegenkedni, legyél jó fej és nem leszel egyedül, örömmel fognak látni :D
2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
UI: 13/F
2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!