Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki egyáltalán nem akar terhes lenni és egyáltalán nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Èn. Már van kettö és pont elegek, többet nem akarok.
2013. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Én csak azt nem tudom, hogy akinek nincs és soha nem is akar gyereket, az miért jön a gyerekvállalás oldalra.


Ha nem akarsz, hát nem akarsz. Léteznek még ilyen emberek.

Ha egyedül vagy, akkor lezárt téma. Ha van párod, akkor meg vele kell közös pontra jutni ebben a kérdésben, és külvilág ne legyen döntő szerepben.

2013. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Feltételezem a kettőt azért szeretted volna. Nekem egy sincs és nem tudom elképzelni hogy valaha terhes legyek, sőt azt sem hogy gyereket neveljek. Idegesítenek a gyerekek, nem szeretem őket, ha a gyerekvállalásra gondolok rengeteg ellenérzésem van. Mindig azt mondták, majd korral változik, nos ez az én esetemben nem így van.

A párom szeretne gyereket, én nem. Tudom, hogy csak én adhatom meg ezt neki. Nagyon sokat foglalkoztat a gondolat, nem tudok megbékélni vele. Házat tervezünk, de nekem még a plusz két szoba gondolatától is borsózik a hátam.

Tisztában vagyok vele, hogy problémás volt a gyerekkorom. Valószínűleg innen ered mindez. Nem szeretném ugyanazt végigjátszani csak más szerepben.

2013. febr. 4. 13:54
 4/20 anonim ***** válasza:
10%

De miért is játszanád mindazt végig? TE mutasd meg, hogy kell csinálni!! Csináld úgy, ahogy Te szerettél volna élni. Adj lyan gyerekkort a babádnak, amilyenre Te vágytál régen!!! :)))

Hidd el, maga a csoda egy baba, amikor rád nevet, mosolyog, kacag, nyúl, hogy vedd fel, sír utánad, szeret!!!!!!!! :)

Persze van nehéz része is, de hát minek nem??


Vágj bele és szelemesebbek lesztek mint valaha, a Férjed imádni fog, hogy megajándékoztad egy babával és még büszke is lesz Rád.


Sok sikert és ha nem lesz babád, egyszer fájóan és visszavonhatatlanul fogod bánni!!!!!!!!!!


Egy 8 hós kislány anyukája. :)

2013. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Akkor az a gáz, hogy a pároddal nem vagytok ebben a kérdésben egy hullámhosszon.

Simán megváltozhat még a véleményed (hiába ágálsz ellene, van rá példa), de ha most úgy érzed soha, de soha nem akarsz gyereket, akkor tisztázd a pároddal. Ne áltasd.

2013. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2013. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nem akarok, de szerinte majd másképp fogom gondolni. 22 vagyok, 4 éve vagyunk együtt.
2013. febr. 4. 14:17
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

22 évesen még semmiről sem vagy lekésve, 30 éves korodig (vagy akár 40-ig) még simán rádtörhet az érzés hogy szeretnél gyereket. Szerintem kár erőltetned a témát ha ennyire nem akarsz.

31hkm

2013. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
0%
Hát ebben nagyon tévedsz ,nem csak te adhatod meg neki, hanem még több millió nő. Ha ő szeretne gyereket, ami teljesen normális,mert mióta világ a világ az utódokról szól az élet,akkor nem biztos ,hogy hosszú távon el fogja fogadni a döntésed.Más volna úgy, ha nem lehetne gyereked,de ő kitartana melletted és elfogadná, mert az egy megváltoztathatatlan szituáció.De így más.Egyébként van még több, mint 10 éved, hogy megváltozzon a véleményed, természetes, hogy nem minden huszonéves áll kész a gyerekvállalásra.
2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

A műkörmösöm szintén 22 éves, neki vőlegénye van, és rosszul van még a gondolattól is, hogy gyereke legyen. Az egész család szeretné (mindkét részről), de ő nem.

Szóval nem Te vagy az egyetlen.

Ha a férjed nagyon szeretne, és csak Tőled kaphatja ezt meg, akkor lehet, hogy segítene Neked, ha elmennél egy pszichológushoz, hátha tud segíteni (gyerekkorod, stb).

Egy próbát mindenképpen megér, remélem, hogy Te nem gondolod úgy, hogy csak a dilisek járnak pszichológushoz...

2013. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!