Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok, és...

13 hetes terhes vagyok, és kicsit fájdogál az alhasam olyan mint mielőtt meg akar jönni. Nyúlnak a szalagok vagy mi lehet? Mennyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Jaj ne menj emiatt:)nekem 6 hetes terhes koromtól fogva vannak ilyen görcseim most kezdenek elmúlni az elmúlt egy hétben.teljesen természetes dolog a méhed nő,nyúlnak a szalagok.
2012. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
nyúlnak a szalagok, nő a méhed, ha nem vérzel, próbálj sokat pihenni és szedj esetleg több magnéziumot mint a szokásos, nekem eddig 4szer volt ilyen mindjárt megjön érzés, 1-2napokig tart. Szerintem nő a méh, eddig minden rendben volt.
2012. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Emiatt nem kell dokihoz menned, ez teljesen természetes, nekem a 30.hétig is volt ilyen érzésem, nekem is 1-1 napig mindig volt időnként és minden rendben, szerencsére!!
2012. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen eddig minden rendben volt,és én is erre gondoltam,csak nagyon aggódom.Első baba lesz.:D
2012. nov. 2. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem kell aggódnod, biztos nincs semmi baj!

Nekem kezdetektől nagyon sokat fájt a hasam, mondtam is mindig a dokimnak, de mivel minden rendbe volt, mindig csak azt a választ kaptam :magnerot!

Szedtem is szorgalmasan, hol 2X2, hol 3X2, de szinte semmit nem segített.

Általában 2-3 nap után jobb lett, majd kezdődött újra.

Most 22 hetes vagyok de most is vannak rosszabb napjaim, olyankor ha tehetem pihenek és várom, hogy jobb legyen:)

2012. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium Citrát a legjobb. 3x1 és semmit nem érzel utána.
2012. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De a természetesség híve vagyok soha semilyen gyógyszert nem szedek.
2012. nov. 3. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!