Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lehetőség van önkéntes...

Milyen lehetőség van önkéntes munkára Erdélyben?

Figyelt kérdés
Megnéztem különböző önkéntes szervezetek felhívásait, de szinte kivétel nélkül fiatalokat keresnek, én meg már pár évvel elmúltam 30 éves. "Kissé" elegem lett a magyarországi viszonyokból és most úgy döntöttem, hogy önkéntes munkát fogok végezni. Talán jobban meg tudom becsülni így a "relatív jólétemet" és megismerhetek új embereket, segíthetek. Akár fizikailag is, diplomásként sem távolodtam el a kétkezi munkától. Mivel angolul csak alapszinten tudok, úgy gondoltam hogy magyar nyelvterületre mennék, Erdélybe. Ha valakinek van tippje, vagy tapasztalata kérem ossza meg velem.

2013. febr. 6. 20:55
 1/2 anonim válasza:
A gyulafehervari Caritas honlapjan talalsz onkentes munkara valo felhivast.
2013. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gondolom már nem aktuális ,de itt lehet önkétnteskedni : [link]
2018. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!