Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért idegesitenek a fiúk?

Miért idegesitenek a fiúk?

Figyelt kérdés
Most szeptembertől kerültem új osztályba ahol(a második hosszu sorban ülök,mögöttem a fiúk)a fiúk idegestenek,egyszerüen már mindent hülyeséget csináltak(körző végével megszurták a nyakam,ilyesztegettek és a fülembe orditottak),szeintetek mi a bajuk?ennyire utálhatnak?és hogyan tudnám ezt leállitani?mert nagyon idegesit

2013. febr. 7. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
rúgd tökön őket
2013. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szivesen megtennám de sajnos sokkal erősebbek nálam :(
2013. febr. 7. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

nem azért csinálják mert utálnak, hanem mert mi fiúk élvezzük azt, amikor egy hirtelen haragú embert fel tudunk idegesíteni. ne legyél merev és mogorva, próbáld értékelni a poénjaikat, és ne úgy gondolj erre hogy "ezek a szemetek megint piszkálnak", hanem úgy, hogy azért csinálják, mert kedvelnek, és a barátjuknak tekintenek.

viszont ha láthatóan rosszindulatból teszik, akkor más a helyzet. ezt abból lehet észrevenni, hogy gúnyosan nevetnek rajtad, lökdösnek, alpárian beszélnek rólad miután feldühítenek és csúnyán méregetnek. ilyenkor a legjobb megoldás az, ha görbe tükröt mutatsz nekik pl. mentost raksz a kólájukba úgy, hogy akkor essen bele amikor lecsavarják a kupakot, stb...

ha nem válik be, szólj egy tanárnak. ha nem érdekli őt vagy tehetetlen, akkor van egy egyszerű megoldás :D :

barátkozz össze az osztály egyik "köztiszteletben álló" tagjával, és ha idegesítenek, akkor kérd meg, hogy szóljon rájuk. (nálunk ez a tag én vagyok, ha az egyik "csajhaveromat" piszkálják, reflexből odaszólok, és mivel köztudottan jó boxos vagyok, mindig abbahagyják :D)

2013. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a fiúk ingerelnek,lesz gyereked.
2013. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a olyan gonoszak,a barátnőm szerint gyerekek,a kolás trükkött megcsinálnám:),az osztályban nálunk az osztály közkedveltje idegesit,álltalába csak annyit mondok nekik hogy fejezzék be,inkább otthon tör ki belölem a méreg,de szeintetek mi balyuk lehet?
2013. febr. 7. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Élvezetből csinálják csak, puszta szórakozás.Nem utálnak meg semmi, csak valamiért ilyen gyökerek.Nem tudom igazából, mit lehetne tenni, próbálj meg higgadtan elbeszélgetni velük vagy ha piszkálnak nézz ilyen hülye fejjel rájuk (egyik szemöldökön felhúzod és kicsit "hátratolod" a fejed, tehát vágj olyan fejet, mintha valami retardáltak lennének és nem értenéd, hogy mit akarnak.nem tudom jobban leírni sajnos).Vagy keresel valakit, aki pár évvel idősebb nálluk és határozott kiállású és mond meg neki, hogy beszéljen a fejükkel.
2013. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!