Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik helyen élnétek szíveseb...

Melyik helyen élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz katagóriát választottam, de a dolog elég összetett. Adott egy fiatal házaspár, gyerek még nincs, egyik magyar állampolgár, másik kettős( magyar-ukrán). Választhatnak: élnek Pesten, szüleikkel 2 szobás panelben, vagy albérletben, de jelenleg nem találnak munkát.

Vagy élnek Kárpátalján, kis faluban, de összkomfortos, nagy családi kertes házban, a szüleiktől elkülönítve, de egy udvaron. Ott munka akad, de csak nyáron, és elég kevés is, hogy megéljenek belőle.

Ha ti lennétek a helyükbe, ti hová költöznétek.

Még annyit, nem rólam van szó, a barátaim ők, nekem sajnos nincs választási lehetőségem, maradok, ahol vagyok.



2013. febr. 8. 15:52
 1/1 anonim válasza:
Én ezt választanám (választottam is): mindenképpen munkahely, hogy külön költözhessenek. Ha nem megy elsőre a különköltözés, akkor is olyan helyen éljenek, ahol van munkahelyük. Ilyen szempontból jobb Budapest. Ha egyenlőre csak szülőkkel együtt, oké, de csak addig amíg nem tudnak elköltözni.
2013. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!