Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érd vagy Szigetszentmiklós?...

Érd vagy Szigetszentmiklós? Hol élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Milyenek a bölcsődék, óvodák, iskolák, egészségügyi intézmények, hivatalok stb. Érvek illetve ellenérvek?

Előre is köszi!


2010. jún. 21. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklós szerintem százszor élhetőbb.Érden rengeteg a kisebbségi,hiába van több óvoda nem szívesen engedném a gyerekemet oda.
2010. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én miklósi vagyok. Szeretek itt élni. Nagyon sokan építkeznek itt a környékünkön, egyre több a gyerkőc, a kismama szerencsére. 1 éve még egy óvodát is nyitottak nem messze tőlünk. Kaptunk plusz buszjáratokat is, mert igény volt rá. De arra készülj, hogy autó vagy bicikli nélkül nem nagyon lehet itt megmaradni, főleg, ha kisgyermeked van.
2010. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Itt még APEH iroda és OEP ügyfélszolgálat is van :)
2010. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Érdi vagyok de Miklosra szeretnék költözni. Érd frekventáltabb, jobb a közlekedése, de Miklos nyugisabb és ami számomra szempont ott az RSD
2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Sokan voksolnak Szigetszentmiklós mellett, így azt hiszem azt fogjuk választani.
2010. jún. 28. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!