Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te hány évesen, hol, hogyan,...

Te hány évesen, hol, hogyan, kitől, tudtad meg hogyan lesz a baba? Te kérdezted, vagy elmondták?

Figyelt kérdés
Ez egy köz"véleménykutasát"... társadalmi felmérés

2013. febr. 8. 23:00
 1/4 anonim válasza:
Nekem egyik haverom mondta el, amikor 7 évesek voltunk. Ez holt komoly.
2013. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom, egyszerűen csak kialakult bennem az összkép, ahogy cseperedtem :D
2013. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Óvodás koromban nagy viták voltak erről.Az egyik kislány azt mondta hogy a gyerek a mellbimbóból jön ki. :DD

Akkor ezen nem sokan háborodtak fel,mert mivel sokan nem tudták hogy honnan jön meg hogyan lesz,nem nagyon foglalkoztunk azzal hogy mi az igazság.Mintha mindenkinek egy külön elmélete lett volna.Én úgy emlékszem egy könyvből tudtam meg hogy honnan jön.Nagy színes képes babakönyv volt amiben benne volt a szülés folyamata,képekkel stb.

Azt viszont nem tudom hogy a szexről akkor tudtam e hogy mi célt szolgál...

2013. febr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alsóban jöttünk rá az oszt.társakkal:D
2013. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!