Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Íme a probléma:

Mostanában azt vettem észre hogy imádom szivatni a kisebbeket. Ha a suliban elmegy mellettem egy elsős nem tudom megállni hogy be ne szóljak neki valami gonoszat. És ha kis babát látunk a barátnőimmel ők odamennek és elkezdik mondogatni hogy jajj de édes meg ilyenek, én meg állok és elképzelem a kisbaba kínzásának 10 módját. Az elsősökkel is hasonló a helyzet és nem bírom ha hozzám érnek, mert valahogy mintha allergiás lennék rájuk, mert akkor elkezdem szídni őket elég durván, persze úgy hogy ők is hallják. Más is érzett már így? 13/L



2012. jún. 2. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
El kéne menned pszichológushoz!
2012. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez nem normális.

Én sem vagyok az a gyerekmániás, mondjuk százból egyre reagálok úgy, hogy de édes, de kínozni nem akarom őket:D

Figyelj, biztos van valami oka, amiért így érzel a gyerekekkel kapcsolatban, de én ebben nem tudok segíteni, szerintem pszichológushoz kéne menned. Talán tudna segíteni, és ez gondolom fontos lenne, ha a jövőben szeretnél gyereket.

2012. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj, velem az a helyzet, hogy a kisbabáktol undorodom, a kisgyerekek meg rohadtul idegesittenek szinte mind, de ettôl függetlenül én jó embernek taaaartom magam, és az is vagyok,.errôl meg nem én tehetek... ssokszor én is elképzelem h jó lenne odamenni és akkoraa pofont adni neki, hogy elszáll, de valojában ezt sosem tenném meg, ebben bbiztos vagyok, nem mindenki egyforma, ebben semmi rossz sincs.szerintem...
2012. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze én sem ütöm meg csak a vágy van meg jajj de megtenném. Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 3. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok xDDD

14/l

2013. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!