Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy jó helyre...

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e, de ez fontos és nem bírom tovább. A legjobb barátnőm aki csak 2 éve az?

Figyelt kérdés

Nem normális, mostanában állandóan lenéz, beszólogat nekem hogy nem jó a hajam, nem jó ez meg nem jó az. Miért írok vissza mindenkinek csak magamat járatom le. Ez megy már 3 hete biztos ha nem több

Azt tudni kell, hogy még mielőtt mi nem voltunk jóba egy kövér 90 kilós csaj volt, senki nem ismerte mindenki piszkálta. De hogy mellettem van mindenki megismerte, megcsináltattuk a haját, lefogyott úgy ahogy most 70 kiló. Mindent nekem köszönhet, most meg teszi az agyát. Mintha bérmivel is jobb lenne. Szüleit soha nem láttam, nem mutatta be a házukról még egy rohadt képet sem láttam, mikor nálunk már 4x volt és tényleg szép modern házunk van, erre megkértem valakit lefényképezte a házukat. és hihetetlen! Putri, cigányház. és nekem szólogatott be! Nem tudom mit képzel?!

volt egy 2. legjobb barátnőm, elvette tőlem.. a csaj szóba sem áll velem, nem is köszön. kijelentette hogy én már nem vagyok a legjobb barátnője átvette a helyemet ez a csaj..

sőt a volt 2. legjobb barátnőm szülei tiltják tőlem, mert hogy egyszer csúnyán beszéltem istenem, de a csajtól nem tiltják aki cigány!

a volt legjobb fiú barátomat is levette, azt kaptam vissza hogy egy büdös ribanc vagyok semmit nem ártottam neki.

a csaj mellett ülök a suliba, hétfő óta nem szólunk egymáshoz és én nem is fogok.

valaki segítsen mit tegyek, nem bírom!

nincs senkim..



2013. febr. 9. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj, hát majd lesz másik barátnőd, nem kell emiatt így elkámpicsorodni.
2013. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:(
2013. febr. 9. 19:56
 3/3 anonim válasza:
ezt a cigányt hagyd a fenébe, vissza kapja ezt még a sorstól, és ha szerencséd van te is láthatod ;) keress új barátokat pl. az osztályban biztos van olyan, akivel eddig nem nagyon beszéltél, nem ismerted. Na most itt az idő :)
2013. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!