Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon hangosak a szobatársaim...

Nagyon hangosak a szobatársaim, nem tudok tanulni miattuk. Mi a teendő? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hiába kérem őket, hogy engem hagyjanak ki a beszélgetésből, nem megy nekik. Van egy csomó tanulnivalóm, de egyszerűen nem bírok koncentrálni. Nem akarom, hogy meghúzzanak év végén. Mostanában elkezdtem éjszaka tanulni, ami nem tetszik nekik, mert elvileg hangosan gépelek, meg túl fényes a monitor...De mikor tanuljak akkor? Nappal nem hagynak békén, éjszaka meg nem tetszik nekik, ha fent vagyok.

A tanulás még hagyján, de még filmet nézni sem hagynak...Úgy kell nekik külön bejelenteni, hogy most nem leszek elérhető egy darabig, mert filmet nézek. Egyébként ez sem zavarja őket, ugyanúgy cseszegetnek akkor is.

Plusz ha esetleg nem is lenne kedvem beszélgetni, akkor hiába mondanék bármit is, nem hallgatnak meg, hanem rögtön a szavamba vágnak.

Megmondom őszintén "egy kicsit" most már ki vagyok akadva, pedig elég türelmes típus lennék....

Mit lehet mondani neki, hogy hagyjanak békén egy kicsit? Nem akarom megbántani őket, mert elég rendesek, csak jár a szájuk egyfolytában. :/



#hangos #szobatárs #tanulás..stb
2013. febr. 12. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj a könyvtárban vagy a tanulószobában.
2013. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A tanulószoba mindig tele van, nem nagyon akarok bemenni géppel, mert másokat zavar a gépelés hangja. Voltam már ott párszor...

A könyvtárba meg egyáltalán nem lehet gépet vinni és nekem gépen van az anyag.

De azért köszönöm a választ.

2013. febr. 12. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor egy nagyobb könyvtár?

Park?

Koli lépcső?

Keress egy csendes zugot valahol, de ne a megszokott helyeket vedd célba :)

2013. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb koli vagy van vagy nincs, parkba nem vinnék gépet, kolilépcső meg nem lehet komoly ötlet....

Szerintem át kéne kérned magad más szobába, vagy ők menjenek.

2013. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Időközben utána jártam a dolognak. Tele van a koli, tehát csak úgy nem mehetek át másik szobába. Beszéltem pár emberrel, amiből meg az derült ki, hogy ők nem cserélnének velem, mert ismerik a szobatársaimat. Egyébként most már a szomszédok is panaszkodnak..:( De már csak két hónap....Kibírom valahogy! Köszönöm a választ mindenkinek!
2013. ápr. 29. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!