Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét velem a...

Miért ilyen szemét velem a barátnőm pasija? Mivel állíthatnám le?

Figyelt kérdés

24 éves szűz lány vagyok. És az egyik barátnőm pasija mindig, minden helyzetben talál rá valami módszert, hogy ezt hangoztassa ország-világ előtt. Nem nyíltan, de mindig sokat mondóan célozgat rá. Őszintén szólva, már rohadtul elegem van belőle. Évente kb. 10x ha találkozunk, soha nem ártottam neki, miért jó neki engem aláznia? Próbálok vele cinikus lenni, de ez csak szítja a tüzet...


Na persze az sem mellékes, hogy a barátnőmre is haragszom emiatt. Én vele osztom meg a dolgaimat és nem a pasijával, nm értem, miért pofázik el neki mindent. :(


(hozzátenném, hogy számomra a szüzesség nem teher, nem azért vagyok szűz, mert nem dug meg senki. Ez az én döntésem, és egyenlőre tartom is magam hozzá)



2013. febr. 13. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy honnan tudja, hogy szüz vagy-e, ha neki mondtad, akkor te vagy a hibás, ha a barátnödtöl, akkor ö - viszont ebben az esetben nem tartanám öt többé barátnönek.


Az illetönek meg mondd meg, hogy foglalkozzon a saját életével. Ha esetleg mégsem tud leállni, akkor nyugodtan szólj vissza - lehetöleg szintén mások elött - hogy miért ezzel foglalkozik, miért nem a saját impotenciáját kezelteti... Pár ilyen beszólás után garantáltan elhallgat.

2013. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
13%
Nem vagy normális ha még 24 évesen szűz vagy.Ez már nem az a rész amikor valakit tisztelek emiatt.Egyébként a barátnőd szemét ha elmondja egyátalán valakinek amit te mondasz neki.A fiúk meg már csak ilyenek,ha neked ez az élet akkor ne törődj azzal mit mond más,én vagy bárki.Lehet hogy Ő azt gondolja hogy nem dug meg senki nem?
2013. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én biztos nem hagynám, hogy a barátnőmet szívassa a pasim, főleg ha lányt már zavarja. Beszélj a barátnőddel, hogy kellemetlenül érzed magad, és ha igaz barátnőd leállítja a pasit.
2013. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én mondtam a barátnőmnek, aki gondolom minden szart elkotyog a pasinak. :( És az is elég rosszul esik, hogy nem áll ki mellettem. Mindig védi, hogy "tudod, csak poénkodik". Nem tudom, miért, de számomra ez nem vicces.

Szóval barátnőmmel beszéltem már erről, de ennyi a hatás.


Igaz, k*rvára nem érdekel, hogy ki, mit gondol erről a helyzetről, de ez nem egyenlő azzal, hogy szeretném megosztani az esti híradót nézőkkel. Szerintem ez az én magánügyem, annak mondom el, akinek én akarom.

Ezek után tuti nem mondok el semmit senkinek.


2-es: külön köszönöm a véleményed, annak ellenére is, hogy szerinted nem vagyok normális. :)

Volt barátom, de sosem éreztem azt, hogy vele kéne elveszítenem. Igazából egy tapló volt. Későn kezdtem a "pasizást", 21 éves voltam. Nem érdekeltek a pasik, jobban lekötött a baráti kapcsolat, beszélgetések, szabadidős tevékenységek. Még sztárokért sem rajongtam soha. :)

Igazából láthatja, hogy lenne bőven jelentkező a dugásra...Nem vagyok egy Mila Kunis, de azért egy jó erős 7-est megütök a 10-es létrán. ;)


Az a röhej, hogy ő maga állandóan a szexről beszél, de legjobb tudomásom szerint nem igazán műveli...(barátnőm újabb bensőséges információja, amit nem kéne elárulnia senkinek sem...)

2013. febr. 13. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!