Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem állnak...

Az emberek miért nem állnak vigyázban ha az utcán megszólal a Himnusz?

Figyelt kérdés
Mindenki leszarja és úgy sétálnak.
2013. febr. 14. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert:


1.:Az utcán nem szokott csak úgy szólni a Himnusz.

2.: Kicsit bolondnak néznének ha egy házból kiszűrődne a Himnusz dallama, mire fel én vigyázzba vágnám magam a ház előtt.

3.:Ha egy próba miatt megy a Himnusz és 15x lejátsszák elég sok időm elmenne.

4.:Ha sietek a buszhoz nem éri meg az 1 perc,hogy lekéssem.

5.:Te miért nem állsz vigyázzba?!

2013. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki vezet, az is álljon le?
2013. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém jut rólad eszembe. Mikor kicsik voltunk, imádta az István a királyt, egész nap ment végtelenítve DVD-ről. Ugye a végén eljátszák a Himnuszt. Ekkor abbahagyta a játékot és vigyázzba vágta magát, majd folytatta. Olyan cuki volt. :-) Amúgy az elsőnek van igaza.
2013. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán mert nem azt figyeli mindenki az utcán, hogy éppen ki mit mond vagy mi szólal meg mellette? Engem sem érdekelne, mennék a dolgomra. Majd ha mész a munkába, és késés miatt a főnököd kirúg, magyarázd meg neki, hogy dehát a Himnusz alatt vigyázban kell állni, és addig nem tudsz menni.
2013. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te otthon is felállsz ha a tévében meghallod a Himnuszt?
2013. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem az egy himnusz lényege, hogy kikapcsolja az ember agyát és automatikusan mindenki átváltson gép funkcióba. Bár az amerikaiak ezt teszik...de ha magyar csinálja azt neonácizmusnak nevezik. Szóval egyrészt ezért, másrészt meg amit elmondtam.
2013. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan dal (a Himnusz se), amiért vigyázba vágnám magam. Ezt hadd döntsem el én.
2013. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szemben levő házban valaki feszt a HírTv-t nézi, jó hangosan szól, és nyáron, mikor nyitva vannak az ablakok, éjfélkor mindig felcsendül a Himnusz. Hát most azért ugye az mégsem várható el, hogy a két házban mindenki kipattanjon az ágyból, és haptákba vágja magát...
2013. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
pedig de
2013. febr. 14. 23:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Aszondod? Hájóvan... És ha a férjecském már durmikázik, akkor őt is rázzam fel, mondván: Kelj fel, apjuk, Himnusz van! ?
2013. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!