Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a török...

Mi a véleményetek a török emberekről/török kultúráról?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 18:33
 1/3 anonim válasza:
Szerintem alapvetően csodás kultúrájuk lenne, ha nem rontanák el teljesen a külföldről beáramló kacatokkal. Pl. nagyon sok nő Kelvin Clein táskát hord és mellette csadorban jár. Viszont szerintem nem elég higénikus nemzet. Keveset fürdenek, büdösek, megélnek a mocsokban is, ugyanis az Iszlámban csak a heti egyszeri fürdés van előírva. És paranoiásak is. Ha látnak valamit, ami nem odaillő, pl egy elhagyott táskát, akkor 10 percen belül ott a terrorelhárítás, kommandósok, stb.Előnyukre váljék viszont, hogy Törökországban nagyon szeretik a magyarokat.
2013. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen jó vendéglátók és jól bánnak a külföldiekkel.


Viszont mint bevándorlók úgy nem kellenek

2013. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Átlag munkás rétegek, fejlettebb, modernebb környékek, családok az én világom teljesen. Nyugodtak, vendégszeretőek, segítőkészek, mosolygósak, nagyon szeretem őket. Ők már kicsit európaibb népek, közelebb állnak a mi kultúránkhoz, mint a mélyen vallásos családok. Utóbbiakkal még nem is sikerült kapcsolatot kialakítanom, ők kevésbé nyitottak az idegenekre és talán az idegenek is távolságtartóbbak velük. Bevallom, engem kicsit megijeszt a hitükből származó életforma, hogy az asszony alárendelt, nem lehet javarészt beleszólása semmibe. Sok helyen él ez még ma is. Ez a része viszont nem szimpatikus.

Ellenben az európaibb réteget én nagyon szeretem, tényleg szívesen élnék közöttük.

2013. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!