Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek egy modell...

Hogyan készüljek egy modell castingra?

Figyelt kérdés

mindent írjatok le légyszi!!!

-Haj

-Smink

-öltözék: mit vegyek fel és mit vigyek el?

-cipő

Mit kérdezhetnek?

Kisugárzás inkább csendes nyugodt vagy buzgó?



2013. febr. 16. 10:53
 1/3 anonim válasza:
Olvass Hvg-t, 168 órát, szedd össze egyéb olvasóélményeidet hogy legyen miről beszélgetni, ha a szakterületeden van publikációd azt esetleg vidd is el.
2013. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak add önmagad. Ha mi most írjuk, hogy hogyan viselkedj, de nem adod önmagad, akkor egész életedben ennek a súlya alatt akarsz roskadozni?
2013. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy más jobban tudja, lehet javítani, de én úgy hallottam, hogy:

-a haj ne legyen beállítva, legyen természetes (plusz legyen egy hajgumi nálad, hogy össze tudd fogni, ha arra van szükség)

-ruha: fehér vagy fekete testet követő egyszerű, egyszínű felső, test vonalát követő farmernadrág... az egyszerűség a lényeg, meg ebben a ruhában látszódik igazán egy modell alakja... tehát az nem pluszpont, ha vki felvesz egy editorialba is beillő szerelést, és az sem, ha vki vmi nagyon dizájner holmit vesz fel, mondván, ismeri a márkákat... a lényeg, hogy lássák, milyenek az arányaid stb.

-cipő: sztem bármilyen kényelmes cipőt felvehetsz, de legyen egy magassarkú nálad, gondolom, fognak benne járatni

-smink: max. vmi nagyon természetes, olyan, ami az arcodat nem változtatja meg


Kisugárzás: önmagad legyél! Max. ne legyél túlbuzgó vagy túl sok...

2013. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!