Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok nekem...

Budapesten hol találok nekem való társaságot?

Figyelt kérdés
Nem régen kerültem fel a suli miatt a fővárosba, és kissé még egyedül érzem magam. Érdekelne, hol találok valami normális klubbot, kört vagy egyéb helyet, ahol könnyű ismerkedni. Nagyon szeretem az irodalmat, a filmeket, szeretek filozofálni. Hol lenne nekem való hely a városban?

2013. febr. 16. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? (amúgy ezeket én is nagyon szeretem)
2013. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Gondolom rengeteg lehetőség rejlik ezen a téren is ebben a városban, de így egyedül, úgy, hogy minden abszolút ismeretlen, nehéz "elindulni", ezért lenne jó, ha valaki segítene, és ajánlana valami normális helyet/társaságot.
2013. febr. 16. 21:25
 3/4 anonim válasza:
Könyvtár??:DD De ha jót akarsz bulizni akkor Livingroom : ))
2013. febr. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Livingroom nem igazán az én stílusom, ha enyhén fejezem ki magam. Én valami underground helyre gondoltam, romkocsma szerüségre vagy egy olyan kávézóra amit inkább egyetemisták látogatnak, és könnyű ismerkedni, társalogni, közös érdeklődésü embereket találni, vagy mint ahogy leírtam egy olyan klubra ami nyitott, mint pl. egy filmklub.
2013. febr. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!