Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova tudnám tenni Kőbányán a...

Saveme kérdése:

Hova tudnám tenni Kőbányán a motoromat, hogy ne az utcán legyen?

Figyelt kérdés
Egy 50-es enduroról van szó. Panelban zéró tároló, utcán hagyni meg vakmerőség. (Szent László tér környéke)

2013. febr. 17. 23:39
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Ismerősnél próbáld meg aki jó haver vagy ilyesmi. Akár kertesben akár emeletesben valahová csak ismerős kell. Aztán lehet fizette garázs az drága lenne neki. Én rokonoknál ismerősöknél próbálkoznék az vagy ingyen is lehetne, vagy egy jelképes összegért.
2013. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, remélem megsajnál majd valaki, mert olyan ismerős nincs a környéken, akinek az udvara alkalmas lenne.
2013. febr. 19. 15:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott. Sajnos az önkormányzati ügyintézés nem xxi. századi szinten van, ezért az első lehetőség, pl. a kolozsvári utcai teremgarázs kb 3500-ért kiesett. Az ügyintézők nem elérhetők, vagy nincsenek az irodában, végül kiderült, hogy a polgármester személyesen bírál el minden "kérelmet" 2-3 héten belül. Ezen kiakadva nekiálltam járni az utcát és másodikra sikerül találni egy udvart, ahol már aznap betehettem a motort, ráadásul olcsóbban.
2013. máj. 29. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!