Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van sokkal több férfi...

Miért van sokkal több férfi hajléktalan, mint női?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők csak kevésbé látszanak. Pl. előbb bemegy egy nő a hajléktalanszállóra, mint egy férfi, ezért a férfiakat látod az utcán.
2013. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért is, de a lecsövesedett nők, ha nem totál rondák, könnyen találhatnak lakással rendelkező pacákot, aki befogadja.

Fordítva ez ritkább eset.

2013. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Utolsó igy van én is mindig találtam valakit sokszor nem volt könnyü kijönni az illetővel vsz. Mert nem voltam bele szerelmes. Viszont most az vagyok össze is házasodtunk . És hogy kimutassa mennyire órókre tervez nekem ajándekozta a fél lakását. Mások is igy vannak találnak valakit. A fiatalabb lánykák meg sajnos elmennek a nyugatinal mindenféle férfival igy szereznek pénzt és van futtatojuk aki biztosit szállást. Csak a szerelmespárok alszanak kettesben az utcan. Nem kónnyú egy nőnek kinn.
2013. febr. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 QueenRavenna ***** válasza:
Megva, te is hajléktalan voltál?
2013. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
52%

Egy válás után a legritkább esetben jön ki egy férfi jól.

A lakást elpereli a nő (aranycsillag), kedves kis férfitársunk pedig pénz és jogorvoslat híján a padlóra kerül-merugye, szegény gyenge, gyámolítani való nő(?!). Egy barátom saját lakásának felét perelte el az elvált felesége-mivel az eladásba nem ment bele a nem túl nagy érték végett-amiben most ketten laknak és a két felnőtt gyerek. Ismétlem a lakás házasság előtt szerzett tulajdona volt a pasasnak! Én mondom, minden nő az ami, még a kisujjam körmét sem tenném oda egyikért sem. Az előző szerelmi házassághoz pedig, ahol a pasas a nő nevére íratta a fél lakást szerelmi zálogul: miért is kell ez, hiszen a szerelem nem követel, csak ad önzetlenül. Ha olvasnád ezt, elvakult férfi társam, gondold át mekkora hibát követtél el! Egy hajdan volt barátom házát (több 10 milla volt) így vette el egy nő, aztán megölte. Szép világ! Szegény férfiak!

2013. febr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akinek ennyi esze van, az meg is érdemli az ilyen sorsot. A saját hülyeségéért nem a másikat kell hibáztatni. Ezt férfiként mondom.

A másik vádolását felelőtlenség elkerülésének hívják azt, amit tett meg ostobaságnak.

Az ilyen férfire mondják a nők, hogy papucs.

2013. febr. 20. 09:18
 7/12 A kérdező kommentje:
* felelősség elkerülésének
2013. febr. 20. 09:33
 8/12 Lőrinczy Máté válasza:
P**cival bármit el lehet érni. A nőknek van, a férfiaknak nincs.
2013. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kedves kérdező! Bizonyára a sok hajléktalannak is "ennyi esze van", tehát megérdemlik a sorsukat?
2013. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gyuurmaa válasza:

Magyarország politikája hogy csak a nőket kell támogatni.

10 éves gyes,havi 105000ft, gyerektartás nemfizetése esetén

pár ezer forint tartozás esetén kiírják árverezésre a házat,amit fillérekért árvereznek el,akár 10%-is csak jól

járjon az ügyvéd meg a behajtó,,mindezt a kiskorú védelmében

a bíróságokon csak női bírók vannak akik sokszor olyan

itéletet hoznak amiösszeegyeztethetetlen a magyar

jogrendel. gyerektartás visszamenőleg nem csökkentik,ha

megszünik a munkahelyed, viszik a házad jajj annak a

férfinak akit szándékosan ki akar csinálni a volt barátnője az ügyvédek, behajtók összebeszélve milliókat

tudnak nyerészkedni ilyen ügyekből

2013. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!