Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért alakult úgy, hogy a...

Miért alakult úgy, hogy a rózsaszín egy lányos szín, a kék pedig fiús?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

A dolognak a nácikhoz (!) is köze van


[link]

2013. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A kék szerintem uniszex. A rózsaszín pedig rózsaszín, a rózsa színe, bájos, könnyed, LÁNYOS szín. Aki ránéz, látja. Nem kell különösebb dolgokat mögégondolni szerintem.
2013. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SÜTIBOY válasza:
Mert sajt .
2013. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Marci024 válasza:
A fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk. Miért? De sorolhatnánk még az ehhez hasonló értelmetlen kérdéseket. Szerintem tök fölösleges ezen agyalni. Egyébként kapcsolatba hoznám az adott szín hullámhosszával. Arra gondolok, hogy az egyik szín erősebb, jelen esetben a rózsaszín. Ezáltal hivalkodóbb ami a nőknek előnyös a figyelemfelkeltés szempontjából. De lehet hogy nem jó az elméletem.
2013. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
55%
Igazából, régen a lányok színe volt a kék. A fiúknak meg a piros volt a katonatuhák miatt. Aztán a piros lágyabb színe, a rózsaszín.
2013. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom ez màr nem kérdés a mai "divatban"
2013. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%

Ennyi erővel azt is meg lehet kérdezni, hogy a négy az miért 4, miért nem paradicsom, a paradicsom meg miért nem talicska?

El lehet rajta agyalni, de felesleges időpocsékolás, inkább olvass, vagy fedezz fel egy új bolygót (úgy sincs elég :D).

2013. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2014. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!